Promocje

  SamArt Black Friday
  Czarno piątkowa promocja SamArt – Black Friday 2017 W związku z coraz bardziej postępująca amerykanizacją naszego życia codziennego. Nie chcąc zostawać w tyle za konkurencją 🙂 a podążając za modą w dniu 24 listopada 2017, wprowadzamy w naszej Firmie – „Promocję: Czarny piątek”
  Czytaj więcej
  Drukowane banery reklamowe - promocja
  Promocja wydruków wielkoformatowych na banerach . Druk wielkoformatowy na materiale banerowym. W związku, z poszerzeniem naszego parku maszynowego o kolejną wydajna maszynę drukującą, wprowadzamy w miesiącu grudniu jeszcze lepsze ceny promocyjne na nasze podstawowe produkty reklamowe. W pierwszej kolejności pragniemy zaproponować Państwu druk banerów w technologii solwentu precyzyjnego w jakości 1440 dpi w niespotykanej dotąd […]
  Czytaj więcej
  Drukarnia wielkoformatowa SamArt - promocja druku plakatów
  Drukarnia wielkoformatowa Kraków Wieliczka Małopolska zaprasza. Promocja grudniowa plakatów reklamowych drukowanych cyfrowo w technologii druku wielkoformatowego ! Wielkoformatowa drukarnia cyfrowa SamArt zaprasza do wzięcia udziału w promocyjnej sprzedaży produktów wielkoformatowego druku cyfrowego. Nasza promocyjna oferta kierowana jest do wszystkich klientów z okolic Krakowa, Wieliczki i pozostałych miejscowości województwa Małopolskiego, którzy planują w najbliższym okresie zakup […]
  Czytaj więcej
  Tablica reklamowa odblaskoway - tablice, billboardy, reklamy
  Mamy dobrą wiadomość dla naszych internetowych odbiorców oferty reklamowej. Promując system zamówień z naszej strony www – chcemy zaproponować kolejny produkt reklamowy w promocyjnych cenach. Już od najbliższego poniedziałku wszyscy nasi klienci, którzy powołają się na hasło promocji: „Odblaskowe szyldy i tablice promocja SamArt marzec 2017” będą mogli skorzystać z nie wątpliwej okazji i zakupić […]
  Czytaj więcej
  Naklejki magnetyczne-reklama na samochód
  Informacja dla obecnych i przyszłych klientów Agencji Reklamowej SamArt.  Od dwudziestego lutego 2016 do końca marca 2016, wprowadzamy kolejny produkt reklamowy związany z grupą reklam na pojazdach. Tym razem jest to reklama magnetyczna na samochód.
  Czytaj więcej
  Kasetony podświetlane - reklama świetlna
  Mamy przyjemność poinformować o kolejnej akcji promocyjnej wprowadzonej do naszej oferty. Tym razem w super cenie oferujemy produkt z grupy reklam świetlnych i podświetlanych. Od 15 lutego do 15 marca 2016, będzie można zakupić w naprawdę dobrej cenie:
  Czytaj więcej
  wizytówki firmowe cennik
  W związku z poprawą aury i wstępującym optymizmem, postanowiliśmy czas oczekiwania na wiosnę umilić kolejna nasza promocją sprzedażową. Tym razem proponujemy zakup produktu działu poligraficznego w specjalnych – promocyjnych cenach. Promocja obowiązuje każdego klienta, który powoła się na hasło: „SamArt Poligrafia luty 2016”.
  Czytaj więcej
  wiztówki drukowane - cennik druku wizytówek
  Zapraszamy do zakupu pakietu reklamowego „na start”. Wychodząc na przeciw potrzebom klientów szukających najlepszego stosunku ceny do możliwości, zapraszamy do zapoznania się z kilkoma  pakietami reklamowymi stworzonymi dla naszych obecnych i przyszłych klientów.
  Czytaj więcej