Projektuj, udostępniaj, zarabiaj z programem do projektowania CANVA

CANVA – darmowy program do projektowania graficznego online

canva design - darmowa aplikacja online do projektowania

Zaprojektuj samodzielnie swoje grafiki i reklamy w CANVIE – my zrobimy resztę

CANVA to najprawdopodobniej najbardziej uniwersalna i intuicyjna aplikacja pomagająca w tworzeniu różnorakich form graficznych na potrzeby marketingu i reklamy. Użytkownik nie musi znać zagadnień związanych z projektowaniem. Posiadać zestawu narzędzi – programów graficznych do tworzenia i profesjonalnego projektowania. Dzięki oprogramowaniu CANVA w sposób bezproblemowy stworzycie większość niezbędnych grafik na potrzeby social mediów, druku, przygotowalni prac do drukarni, czy nawet mini produkcji filmowych. Polecana przez nas aplikacja pozwoli samodzielnie wykonać logo, projekt banera, tablicy informacyjnej, papieru firmowego czy wizytówki.

W obecnej dobie szukania oszczędności i optymalizowania kosztów namawiamy do samodzielnego zaprojektowania swojej reklamy. Już podstawowa wersja darmowa programu daje takie możliwości. W wersjach płatnych praktycznie możecie Państwo zaprojektować niemal każdą grafikę dopasowaną do swoich potrzeb. Jeżeli z jakichś powodów nie uda się realizacja wymarzonego projektu – oczywiście zapraszamy do kontaktu z naszymi grafikami. Na pewno pomożemy.

Projektuj, udostępniaj, zarabiaj z programem do projektowania CANVA

CANVA – pracuj w zespole:  projektuj – udostępniaj – zarabiaj

Zacznij pracować w CANVIE i współpracuj w grupie – udostępniaj: prezentację, media, filmy, wpisy. Projektuj wizytówki, plakaty, ulotki, karty świąteczne, banery czy grafiki produktowe. W tym darmowym narzędziu będziesz mógł przygotować prezentację czy stworzyć klip filmowy. Wszystkie te możliwości dostajesz w wersji online programu. Bez przygotowania graficznego i dodatkowych programów wykonasz proste i bardziej złożone projekty. Naszym zdaniem warto spróbować i nabyć nowych umiejętności.

Najbardziej istotne funkcje programu w wersji darmowej i płatnej

Należy nadmienić, że aplikacja jest w wersji online i w wersji darmowej będziecie mieć niestety ograniczony dostęp do gotowych bibliotek I szablonów grafik. W wersji płatnej sytuacja się radykalnie zmienia dając możliwość skorzystania z rozbudowanych bibliotek szablonów, banków zdjęć czy klipów video. Dołączone narzędzia edycyjne w sposób szybki i intuicyjny pozwolą na realizację Państwa wizji graficznej.

Program CANVA posiada wiele wersji edytorów do korekcji i edycji zdjęć, edycji tekstów w tym z polskimi znakami. Tworzenia personalizowanych wizytówek, kart okazjonalnych, ulotek, plakatów i klipów filmowych jest bardzo uproszczone.. Projektowanie w Canvie odbywa się na bardzo lubianej i popularnej zasadzie: “zaznacz – przenieść – upuść.”

Obsługuj social media w darmowym programie online - Canva

Obsługuj Social Media z programem CANVA.

Szablony CANVY możemy używać do zastosowań w Social Mediach, na stronach internetowych, czy bezpośrednio do druku. Dzięki Canvie możecie również tworzyć proste animacje i bardziej rozbudowane projekty filmowe. Z pewnością użytkownicy docenią możliwość bezpośredniej edycji obrazów bitmapowych (zdjęć – ilustracji). Możecie również skorzystać z już zaproponowanych w banku gotowych rozwiązań. Biblioteki gotowych projektów w Canvie docenią wszyscy autorzy poszukujący łatwych, prostych i estetycznych projektów do wykorzystania na dowolnych platformach ekspozycyjnych.

Zacznij sam projektować grafiki i reklamy dzięki bezpłatnemu narzędziu online.

CANVA – ile to kosztuje – plany subskrypcyjne

Podstawowa wersja z pewnymi ograniczeniami jest zupełnie za darmo. Możecie sprawdzić czy program będzie dla Was przydatny. Jeżeli będziecie potrzebować dodatkowe funkcje możecie przejść na plany płatne wykupując subskrypcje w cenach około 10 – 12 USD miesięcznie). Dodatkowo możecie wybrać opcję dla zespołu pracowników i grup projektowych. Praca staje się o wiele bardziej wygodna i często bardziej wydajna.

Canva dostępna jest obecnie w 30 dniowym bezpłatnym okresie próbnym obejmującym pełną wersję programu.

Warto spróbować.

Link do strony z programem CANVA.

Poznaj ceny programu CANVA w wersji komercyjnej


Zobacz również – może Cię zainteresuje?

Similar Posts