Cena druku - cennik druku samart 2019

Cennik druku

Cennik druku publikowany poniżej obejmuje podstawowe cenniki realizowane w technikach offsetowej, cyfrowej, wielkoformatowej oraz jako połączenie druku wraz z usługą przeklejenia na podkład. Publikowane wartości należy traktować orientacyjnie gdyż oparte są one w większości na materiałach importowanych. Obecne różnice kursowe i wahania cen walut powodują, że zawarte wartości cenowe mogą się nieznacznie różnić od tych publikowanych na niniejszej stronie. Obowiązujące wartości zawsze podajemy przy wykonywaniu kalkulacji zlecenia i są one potwierdzane klientowi bezpośrednio przy składaniu zamówienia.

Wartości zawarte w cennikach są kwotami netto do których należy doliczyć obowiązującą stawkę podatku VAT.

Cennik druku w technologii offsetowej - ceny druku offsetowego

Cennik druku wielkoformatowego

Cennik obejmuje podstawowe produkty realizowane w technice wielkoformatowego druku cyfrowego. Publikowane cenniki obejmują również produkty gotowe (złożone) realizowane przy użyciu wielkoformatowego druku cyfrowego (tablice reklamowe, informacyjne, druk na dibondzie (płyty warstwowe), reklamy na samochodach itp). W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących prezentowanych cen – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

 

Cennik druku cyfrowego i offsetowego – najbardziej popularne produkty.

Poniżej publikujemy cenniki najbardziej popularnych produktów realizowanych w technice druku cyfrowego i offsetowego. Ceny końcowe uzależnione są od podstawowego nakładu zamawianej pracy. W przypadku zamówień szybkiego druku małych i średnich nakładów prac najczęściej stosujemy metodę druku cyfrowego. Jest ona droższa finalnie przeliczając i porównując do techniki offsetowej, ale niezaprzeczalną jej przewagą jest szybkość realizowanego zlecenia.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi cenami i oczywiście zapraszamy do współpracy.

Cennik druku i aplikacji reklam na samochodach

Poniżej publikowany cennik obejmuje kompleksową usługą na którą składa się: druk na filiach samoprzylepnych (monomerycznych, polimerowych lub wylewanych), wraz z aplikacją na samochodzie. Cena końcowa uzależniona jest od rodzaju folii, wielkości grafiki do wyklejenia, oraz rodzaju aplikowanej reklamy. Grafiki na samochodach mogą być wykonane w technice wydruku lub w postaci grafik wycinanych z folii *grafika wektorowa). Stosujemy również wycinanie reklam drukowanych po dowolnie zaprojektowanym obrysie.