cennik druku

Cennik druku

Cennik druku publikowany poniżej obejmuje podstawowe cenniki realizowane w technikach offsetowej, cyfrowej, wielkoformatowej oraz jako połączenie druku wraz z usługą przeklejenia na podkład. Publikowane wartości należy traktować orientacyjnie gdyż oparte są one w większości na materiałach importowanych. Obecne różnice kursowe i wahania cen walut powodują, że zawarte wartości cenowe mogą się nieznacznie różnić od tych prezentowanych na niniejszej stronie. Obowiązujące wartości zawsze podajemy przy wykonywaniu kalkulacji zlecenia i są one przez nas  potwierdzane bezpośrednio przy składaniu zamówienia.

Wartości zawarte w cennikach są kwotami netto do których należy doliczyć obowiązującą stawkę podatku VAT.

Cennik druku w technologii offsetowej - ceny druku offsetowego

Cennik druku wielkoformatowego

Cennik obejmuje podstawowe produkty realizowane w technice wielkoformatowego druku cyfrowego. Publikowane przez nas cenniki obejmują również produkty gotowe (złożone) realizowane przy użyciu wielkoformatowego druku cyfrowego (tablice reklamowe, informacyjne, druk na dibondzie (płyty warstwowe), drukowane grafiki do reklam na samochodach itp). W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących prezentowanych cen – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Cennik druku cyfrowego i offsetowego.

Przedstawiamy cenniki najbardziej popularnych produktów realizowanych w technice druku cyfrowego i offsetowego. Ceny końcowe uzależnione są od podstawowego nakładu zamawianej pracy. W przypadku zamówień szybkiego druku małych i średnich nakładów prac najczęściej stosujemy metodę druku cyfrowego. Jest ona droższa finalnie przeliczając i porównując do techniki offsetowej, ale niezaprzeczalną jej przewagą jest szybkość realizowanego zlecenia.

Zapraszamy do współpracy.

Cennik druku wielkoformatowego i aplikacji reklam na samochodach

Poniżej publikowany cennik obejmuje kompleksową usługą na którą składa się: druk na filiach samoprzylepnych (monomerycznych, polimerowych lub wylewanych), wraz z aplikacją na samochodzie. Cena końcowa uzależniona jest od rodzaju folii, wielkości grafiki do wyklejenia, oraz rodzaju aplikowanej reklamy. Grafiki na samochodach mogą być wykonane w technice wydruku lub w postaci grafik wycinanych z folii *grafika wektorowa). Stosujemy również wycinanie reklam drukowanych po dowolnie zaprojektowanym obrysie.