BANERY REKLAMOWE CENNIK

BANERY REKLAMOWE – PROMOCJA WAKACYJNA!
Od 15 lipca do 30 sierpnia 2021
BANER LAMINOWANY  510 gr/m2 – HARD SOLVENT

CENA netto 15,00 zł/m2

HASŁO PROMOCJI – „PROMOCJA WAKACYJNA SamART BANERY LAMINOWANE”
CENA OBOWIĄZUJE PRZY ZAMÓWIENIU szerokości minimum 100cm i powierzchni minimum 2m2.

W promocji może wziąć udział każdy klient, który powoła się na hasło promocji. Minimalne zamówienie 2m2 i wielokrotność.
Podana cena nie zawiera prac projektowych, zakupu zdjęć, kosztów wysyłki i obowiązuje przy druku z dobrze – prawidłowo przygotowanych plików.

W uzasadnionych przypadkach zamówień nietypowych a generujących duży odpad materiałowy zastrzegamy sobie prawo do doliczenia
odpadu materiałowego do ogólnej ceny banera zakupionego w niniejszej promocji.

Czas realizacji zlecenia w promocji:  do 7 dni roboczych
Zapraszamy


Cennik obejmuje banery reklamowe drukowane cyfrowo w rozdzielczości standardowej 720 dpi (hard solvent)  i obejmuje podstawową obróbkę: zgrzewanie, wzmacnianie, oczkowanie co 50cm kółkami fi 10mm.

Jeżeli jesteś zainteresowany najwyższą wyższą jakością druku (eco solwent) do 1440 dpi – zaznacz to w zapytaniu – przygotujemy ofertę

BANERY REKLAMOWE – CENNIK PODSTAWOWY

Banery reklamowe cennik podstawowy

BANERY REKLAMOWE W POZOSTAŁYCH OPCJACH PRODUKCYJNYCH.

Oferowane przez nas produkty drukowane mogą być na wielu zróżnicowanych mediach podkładowych. W zależności od potrzeb i wymagań klienta służymy pomocą przy wyborze odpowiedniego medium podkładowego. Podstawowym i najbardziej popularnym materiałem jest frontlit laminowany o gramaturze 510gr. Używany jest on do produkcji banerów krótko i średniookresowych. Dla klientów oczekujących zwiększonej wytrzymałości polecamy druk na materiałach banerowych powlekanych  lub materiałach powlekanych wzmacnianych gramatury 650gr/m2 | 680gr/m2. | 900gr/m2

Banery reklamowe cennik detaliczny dla klientów indywidualnych

BANERY – ILE KOSZTUJĄ I OD CZEGO ZALEŻY ICH CENA ?

PRZYKŁADOWE CENY BANERÓW REKLAMOWYCH NA NAJBARDZIEJ POPULARNYCH MEDIACH PODKŁADOWYCH.

Przedstawiamy cennik podstawowy banerów reklamowych na popularnych podkładach bazowych. Banery w wersji jednostronnej, wzmocnione poprzez zgrzew, zaoczkowany co 50cm kółkami fi10mm. Przedstawione ceny zawierają kompletny produkt – bez żadnych ukrytych kosztów, wykonany zgodnie z ustaleniami z klientem i na podstawie dostarczonego projektu. W przypadku braku profesjonalnego projektu, do podanych cen należy doliczyć wartość związaną z wykonaniem projektu graficznego, który jest zawarty w osobnej pozycji cennika. Cena końcowa będzie zawierać cenę produktu powiększoną o wartość projektu.

CENNIK BANERÓW REKLAMOWYCH DRUKOWANYCH W ROZDZIELCZOŚCI DO 720 dpi (HARD SOLVENT)


BANERY REKLAMOWE DRUKOWANE NA MATERIALE  “LAMINOWANYM”   FRONTLIT 510GR/M2


Druk na materiale banerowym frontlit 510gr baner reklamowy ilość: do 1m2 cena 35,00 zł/m2
Druk na materiale banerowym frontlit 510gr baner reklamowy ilość: 1-10m2 cena 25,00 zł/m2
Druk na materiale banerowym frontlit 510gr baner reklamowy ilość: 11-50m2 cena 22,00 zł/m2
Druk na materiale banerowym frontlit 510gr baner reklamowy ilość: pow.50m2  do negocjacji


BANERY REKLAMOWE DRUKOWANE NA SIATKACH MESH


 
Druk na materiale banerowym siatkowym baner siatka MESH ilość: do 1m2 cena 35,00 zł/m2
Druk na materiale banerowym siatkowym baner siatka MESH ilość: 1-30m2 cena 27,00 zł/m2
Druk na materiale banerowym siatkowym baner siatka MESH ilość: pow.30m2 cena 25,00 zł/m2
Druk na materiale banerowym siatkowym baner siatka MESH ilość: pow.51m2  do negocjacji

BANER JEDNOSTRONNY DRUKOWANY NA MATERIALE Z WKŁADKĄ BLOCKOUT


 
Druk na materiale banerowym z wkładką baner Block Out ilość: do 1m2 cena 59,00 zł/m2
Druk na materiale banerowym z wkładką baner Block Out ilość: 1-10m2 cena 49,00 zł/m2
Druk na materiale banerowym z wkładką baner Block Out ilość: 11-30m2 cena 45,00 zł/m2
Druk na materiale banerowym z wkładką baner Block Out ilość: pow.31m2 cena 39,00 zł/m2

BANER ODBLASKOWY DRUK NA MATERIALE PRYZMATYCZNYM


 
Druk na materiale pryzmatycznym baner odblaskowy ilość: do 1m2 cena 69,00 zł/m2
Druk na materiale pryzmatycznym baner odblaskowy ilość: 1-10m2 cena 59,00 zł/m2
Druk na materiale pryzmatycznym baner odblaskowy ilość: 11-50m2 cena 49,00 zł/m2
Druk na materiale pryzmatycznym baner odblaskowy ilość: pow.51m2 cena 45,00 zł/m2

Standardowy termin realizacji druku banerów:  5 -7 dni roboczych.

Termin expresowy do 24 godzin  –  dopłata 25%  do wartości z cennika
Termin realizacji  do 8 godzin     –   dopłata 50%  do wartości z cennika
Druk w rozdzielczości 1440 dpi  –   dopłata 5 zł/m2

Publikowany cennik banerów reklamowych obejmuje druk w standardowej rozdzielczości 720dpi. W przypadku zamówienia druku w ponad standardowej rozdzielczości – super fotograficznej 1440 dpi – do podanych cen należy doliczyć 5zł/m2 do każdego medium podkładowego. Próbki porównawcze jakość druku dostępne bezpłatnie w naszej firmie. Pozostałe mniej typowe media wyceniamy po wcześniejszym kontakcie. W uzasadnionych przypadkach znacznych odpadów materiałowych wynikających z nietypowych rozmiarów zastrzegamy możliwość doliczenia kosztów odpadu materiałowego.

Wszystkie podane ceny są wartościami netto do których należy doliczyć 23% podatku VAT.

Niniejszy cennik należy traktować orientacyjnie – nie jest on ofertą handlową w rozumieniu art.66 Paragraf 1 Kodeksu Cywilnego. Przed złożeniem zamówienia prosimy o potwierdzenie cen i wartości zlecenia.


BANER REKLAMOWY – PRZYKŁADOWE ZASTOSOWANIA.


BANERY REKLAMOWE NA ZAMÓWIENIE – PRZYKŁADOWE ZASTOSOWANIE.

Banery reklamowe frontlight
dzięki swojej specyficznej konstrukcji i wytrzymałości coraz częściej znajduje swoje zastosowania jako zamiennik lub uzupełnienie tradycyjnych form reklamowych. Mobilność i umiarkowana cena stanowi niewątpliwie znaczący atut, który ma wpływ na jego ciągle rosnącą popularność.  Banery reklamowe bardzo często zastępują tradycyjne tablice reklamowe. Poprzez brak konieczności przeklejania powierzchni ekspozycyjnej, jego montaż na konstrukcji stanowi dobrą alternatywę dla wszelki tablic reklamowych, billboardów, tablic informacyjnych czy wymyślnych szyldów ozdobnych.

Banery w wersji transparentnej – banery do podświetleń
często stanowi nośnik informacji stosowanych w reklamie podświetlanej. Jako front kasetonów z tzw. elastycznym licem, idealnie wpasowuje się jako ekonomiczna alternatywa wypełnień z metapleksu – pleksy. Reklama świetlna czy podświetlana, to również wszelkiego rodzaju citilighty – cityboardy i tym podobne elementy grafik z działu reklam podświetlanych. Banery transparentne wszędzie tam mogą znależć zastosowanie zamienne do droższych podkładów reklamowych.

Banery reklamowe do kaset systemów prezentacyjnych
w zastosowaniach wewnętrznych. To również bardzo popularna grupa produktów, znajdujących zastosowanie w wystawiennictwie, ekspozycjach targowych, aranżacjach teatralnych i filmowych. Popularne Roll UP’y – to nic innego jak baner wydrukowany na specjalnym materiale podkładowym, który dzięki kasecie z systemem rolowania staje się pełnoprawnym  mobilnym systemem wystawienniczym. Banery rozwieszane na konstrukcji do systemów wystawienniczych i prezentacyjnych typu X-Baner, to również, jak już sama nazwa wskazuje baner, tylko dozbrojony w odpowiedniego rodzaju konstrukcję.

Odblaskowe banery outdoor

To kolejna bardzo popularna grupa produktowa przeznaczona do zastosowań głównie outdoorowych (zewnętrznych). Ten rodzaj banerów najczęściej stosowany jest jako uzupełnienie lub wręcz  stosowanych zamiennie do reklam świetlnych – podświetlanych. Jego atrakcyjna – niska cena powoduje, że stanowią one idealną alternatywę dla kasetonów.

Poniżej prezentujemy kilka przykładów zastosowań banerów reklamowych jako dokumentację fotograficzna naszych realizacji.

Banery reklamowe – zestawienie cenowe w zależności od materiału podkładowego. Od najtańszych do najdroższych.

  1. Baner front light laminowany (ekonomiczny) – druk na materiale PCV laminowanym o obniżonej gramaturze. Zastosowanie krótkookresowe: imprezy plenerowe, eventy itp
  2. Banery frontlight laminowany (standard) – druk na materiale PCV o gramaturze 510gr/m2. Zastosowanie średniookresowe. Najczęściej wybierany produkt reklamowy.
  3. Baner reklamowy frontlight powlekany (ponadstandardowy) – drukowany na materiale PCV 440 – 510gr. O wiele bardziej plastyczny i wytrzymalszy od banerów laminowanych
  4. Banery na siatkach MESH  – zastosowanie do ekspozycji zewnętrznej z przeznaczeniem na duże i bardzo duże powierzchnie reklamowe.
  5. Baner na materiale powlekanym PCV- plandekowym. Gramatura 680gr/m2. Zastosowanie: banery długookresowe w tym
  6. Baner drukowany na super mocnym materiale Panama 900. Zastosowanie banery długookresowe narażone na ponadstandardową eksploatację w trudnych warunkach. W tym również naczepy TIR.
  7. Banery drukowane na materiale z wkładką tzw. BlockOut. Stosowany wszędzie tam gdzie istnieje możliwość prześwitywania mocnym źródłem światła. W tym również banery dwustronne.
  8. Banery odblaskowe – materiał pryzmatyczny. Ekspozycja średniookresowa. Stosowane wszędzie tam gdzie jest pożądana ekspozycja grafiki w trybie 24 godzinnym.
  9. Banery koncertowe – eventowe na ściany dźwiękowe ze specjalną obróbką pozwalającą na prawie bezstratny przepływ nie tłumionego dźwięku w wysokotonowych zakresach emisji.  Nasze banery koncertowe pokochali najbardziej wymagający inżynierowie dźwięku 🙂
Baner reklamowe montowane na ścianach dzwiękowych - siatki mesh
Baner montowany na elewacji i ogrodzeniu
Baner reklamowy montowany na rusztowaniu

BANERY REKLAMOWE MAŁOPOLSKA KRAKÓW WIELICZKA

Jakie obszary działalności obsługujemy? Nasza siedziba mieści się w Wieliczce koło Krakowa w Małopolsce.
Obsługujemy klientów nie tylko na rynku lokalnym ale również a może przede wszystkim na rynku ogólnopolskich i częściowo europejskim. 
Przedsiębiorcy z Krakowa i okolic mają możliwość indywidualnych uzgodnień tak. projektowych jak również finalizujących zlecenie w naszej siedzibie.
Dodatkowo w przypadkach uzasadnionych i uzgodnionych istnieje możliwość odbioru zamówionych banerów i innych produktów reklamowych
poza oficjalnymi godzinami funkcjonowania naszej firmy.

Zapraszamy do współpracy.


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ – MOŻE CIĘ ZAINTERESUJE?


Pozycjonowanie i optymalizacja SEO stron internetowych – Opinion.pl