Oklejanie samochodów foliami monomerycznymi i wylewanymi

Oklejanie samochodów osobowych

Cena oklejenia samochodu zależy od kilku podstawowych czynników. Pierwszym istotnym elementem to wielkość pojazdu do oklejenia. Drugim to wybór rodzaju reklamy która będzie wyklejania na samochodzie. Rodzaj reklamy jest związany z potrzebą określenia wymagań klienta co do funkcjonalności przyszłej reklamy. W tym przypadku podejmujemy decyzję o użytych rodzajach foli do aplikacji i sposobu wykonania reklamy. Różnice w cenie poszczególnych typach folii może dochodzić nawet do 1000% pomiędzy foliami najtańszymi a tymi z najwyższej półki cenowej. W naszej filozofii działania pierwszym i najważniejszym elementem, jest poznanie oczekiwań klienta co do funkcji jaką ma spełniać reklama. Jeżeli poznamy oczekiwania będziemy wstanie pomóc przy wyborze formy i rodzaju proponowanej grafiki na samochodzie.

CENNIK


Cennik oklejenia samochodu – Grupa: małe auta osobowe


 • Mały samochód osobowy – oklejenie reklamą wykonaną na foliach polimerowych i monomerycznych.
 • Grafika reklamowa do wyklejenia – wycinana ploterem – naklejki w formie napisów, liter, znaków.
 • Cena oklejenia – wykonania reklamy obejmuje:
  • 2 x drzwi boczne (wg, schematu) i 1x klapa tylna bagażnika

Cena: od 149,00 zł


 • Mały samochód osobowy –  oklejony grafiką opartą na foliach polimerowych i One Way Vision.
 • Reklama – wycinana ploterem – naklejki w formie napisów, liter, znaków,logotypów
  oraz wydruków wielkoformatowych na foliach One Way Vision
 • Cena oklejenia– wykonania reklamy obejmuje:
  • 2 x drzwi boczne (wg, schematu) + 2 szyby boczne;
  • 1x klapa tylna bagażnika grafika wektorowa + szyba tylna

Cena: od 349,00 zł


 • Mały samochód osobowy__grafika do oklejenia oparta na foliach polimerowych, wylewnych i One Way Vision. Reklama – wycinana ploterem – naklejki w formie napisów, liter, znaków, logotypów oraz wydruków wielkoformatowych na foliach OWV oraz wylewanych
 • Cena oklejenia samochodu – wykonania reklamy obejmuje:
  • 2 x drzwi boczne (wg, schematu) + 2 szyby boczne + elementy błotników
  • 1x klapa tylna bagażnika + szyba tylna bagażnika + klapa tylna wektory

Cena: od 499,00 zł


 • Oklejnie małego samochodu osobowego – folia ploterowa, folie polimerowe, wylewane oraz One Way Vision. Grafika drukowana w całości na foliach wylewanych oraz OWV.
 • Wycena obejmuje: drzwi boczne, słupki łącznikowe, szyby 2x boczne i 1x tylna, elementybłotników tylnych i drzwi przednich wraz z klapą tylną.

Cena: od 799,00 zł


 • Oklejnie całopowierzchniowe małego samochodu osobowego – folia wylewana,
  oraz One Way Vision. Grafika drukowana w całości na foliach termoplastycznych 3D oraz OWV.
 • Wycena obejmuje: oklejenie grafiką reklamową całej powierzchni auta
  (bez szyb przednich i bocznych drzwiowych 🙂

Cena: od 990,00 zł


Cennik wykonania reklamy na samochodach nie obejmuje: projektów graficznych, elementów odblaskowych, zakupu lub wykonania zdjęć produktowych

Oklejanie samochodów – uzupełnienie informacji.

Poniżej prezentujemy poglądowe grafiki przedstawiające grupę małych, średnich i dużych pojazdów ujętych w cenniku.

Oklejenie reklamy mały samochód osobowy

MAŁE SAMOCHODY OSOBOWE

Projekt grafiki reklamowej na samochody

ŚREDNIE SAMOCHODY OSOBOWE

Reklama na samochód osobowy z grupy duże

DUŻE SAMOCHODY OSOBOWE

Niniejszy cennik oklejania samochodów należy traktować orientacyjnie, gdyż na wykonanie reklamy składa się wiele czynników pośrednich, mających niebagatelny wpływ na cenę końcową oferowanej usługi. Każdorazowo zachęcamy do kontaktu bezpośredniego z pojazdem przeznaczonym do oklejenia – wtedy to następuje miarodajna i wiążąca wycena ofertowa usługi.   Prezentowana oferta cenowa nie jest cennikiem w rozumieniu kodeksu handlowego.

Oklejenie samochodu wybór folii.

Oklejanie samochodów wiąże się nierozerwalnie z koniecznością zastosowania odpowiedniego rodzaju folii samoprzylepnych. W zależności od rodzaju reklamy i miejsca oklejenia, do wyboru mamy kilka jej rodzajów. Pierwszą najbardziej popularną, najbardziej ekonomiczną i najczęściej używaną jest:

Folia monomeryczna – najbardziej ekonomiczny wariant oklejenia samochodu

Oklejamy nią głównie powierzchnie płaskie oraz elementy przeszklenia pojazdu. Folia ta klasyfikowana jest jako ekonomiczna średniookresowa.
W przypadku gdy nie zależy nam na kilkuletniej intensywnej eksploatacji reklamy na samochodzie, jesteśmy wstanie zaakceptować pewne kompromisy z tym faktem związane to ten rodzaj folii jest przez nas w 100% rekomendowany.
Jeżeli podstawowym kryterium wyboru rodzaju oklejenia jest cena – czyli wariant ekonomiczny jest priorytetem, to naprawdę polecamy zastanowić się nad tym rozwiązaniem. Z pewnością jest to opcja z najlepszym stosunkiem ceny do wartości planowanego czasu eksploatacji reklamy. Niestety jest tylko jeden podstawowy warunek dotyczący stosowania – powierzchnie płaskie bez przetłoczeń i wyobleń. Jeżeli samochód – pojazd w miejscach planowanego oklejenia jest nieregularny, to musimy brać pod uwagę, drugi popularny produkt czyli folie polimerowe.

Folia polimerowa – oklejamy powierzchnie nieregularne.

Ten rodzaj folii stosujemy wszędzie tam gdzie powierzchnia do oklejenia nie jest płaska. W praktyce są to lekkie obłości, nierówności, delikatne wyoblenia karoserii. Bardzo ważnym czynnikiem jest jej podwyższona trwałość – nawet 5 letnia.  Drugim plusem jest jej cena – wyższa niż przy foliach ekonomicznych, ale jeszcze jest akceptowalna w stosunku do folii wylewanych. Trzecim istotnym plusem jest jej podwyższona odporność na promieniowanie UV. Niestety folia polimerowa nie nadaje się do cało powierzchniowego oklejania pojazdu. W przypadku gdy nasza koncepcja i wizja reklamy wiąże się z koniecznością zmiany koloru samochodu lub grafika reklamowa ma obejmować oklejenie powierzchni obłych, to pozostaje nam do wyboru najwyższej jakości materiał jakim są:

Wylewane folie samoprzylepne do oklejenia pojazdów.

Jest to grupa najbardziej polecanych folii reklamowych. Używamy ich nie tylko do cało powierzchniowych oklejeń, ale również wszędzie tam gdzie głównym kryterium jest wytrzymałość, niezmienność koloru przez dłuższy czas niż standardowy okres gwarancyjny. Folie wylewane to również najbardziej wymagający materiał dla firm aplikujących je na samochody.  Folie wylewane to mówiąc najogólniej  taki przysłowiowy „Mercedes” wśród materiałów do oklejania samochodów. Dlaczego zatem nie jest stosowany jako podstawowy produkt do wykonywania reklam na samochodach?  Jak zwykle przyczyna jest prozaiczna – to jego dość wysoka cena w stosunku do pozostałych materiałów samoprzylepnych używanych w reklamie.

Oklejanie samochodów – informacje podsumowujące.

W takim razie jaki rodzaj oklejenia wybrać, tak aby był on najlepiej dopasowany do oczekiwań, potrzeb i możliwości finansowych zamawiającego. Niestety jest to bardzo trudne zadanie nie znając faktycznych wymagań klienta. Najlepszym sposobem jest przeanalizowanie swoich głównych priorytetów i oczekiwań. To klient przede wszystkim musi wiedzieć które elementy są dla niego najbardziej istotne, a z których ewentualnie mógłby zrezygnować lub zastąpić je bardziej ekonomicznymi rozwiązaniami.

W przypadku wątpliwości lub dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta, gdzie postaramy się doradzić odpowiedniej techniki oklejenia Państwa pojazdu, tak aby efekt końcowy był jak najlepiej dopasowany do oczekiwań.

Zapraszamy do współpracy.