Flagi mobilne – cennik

Mobilne flagi reklamowe – windery reklamowe – cennik podstawowy.

Prezentujemy cennik produkcji flag reklamowych w wersji mobilnej wraz z konstrukcjami nośnymi. Flagi występują w kilku podstawowych wzorach i rozmiarach. Windery reklamowe to nieoceniony produkt marketingu bezpośredniego używany w nieograniczonych opcjach prezentacji outdoor oraz indoor.

Flagi mobilne – pozwól się zauważyć.

Oferta naszej firmy obejmuje kompleksową usługę od projektu po druk oraz obróbkę krawiecką. Produkty z rodziny druku na tkaninach to coraz bardziej popularny nośnik treści reklamowych. Poprzez swoją mobilność oraz wprowadzenie dynamiki prezentacji w warunkach wietrznych, nie ma sobie równych w spełnieniu zadań marketingowych.

Podstawowe rozmiar flag mobilnych

Flagi – windery występują w trzech podstawowych –   prezentowanych poniżej rozmiarach produkcyjnych: S | M | L
Każdy z rozmiarów występuje w kilku schematach układu kształtu.
Flagi drukowane są na wysokiej jakości poliestrze w technologii sublimacyjnej – bardzo dobre wysycenie kolorystyczne połączone z ponadstandardową trwałości wydrukowanych grafik. Nasze flagi mają niespotykany stosunek odporności na promieniowanie UV oraz uszkodzenia mechaniczne.

Oferowany produkt dostępny jest w ilości od 1 sztuki bez ponoszenia dodatkowych kosztów przygotowalni.

Flagi reklamowe dla firm i przedsiębiorstw - oferta druku

Projekty – formaty – wzory flag mobilnych.

Projekt flagi należy przesłać dopasowany do siatki produkcyjne z nadlewką 5cm wokół obrysu kształtu. Plik produkcyjny powinien być przygotowany w skali 1:1 w profilu kolorystycznym CMYK, w rozdzielczości natywnej 150dpi dla formatów mniejszych i odpowiednio minimum 100dpi dla formatów największych.

Pliki przyjmujemy w rozszerzeniach: PSD | TIFF | PDF | EPS | CDR

Grafiki spłaszczone bez masek i kanałów Alpha – fonty bezwzględnie zamienione na krzywe.