ZDJĘCIA PRODUKTOWE – REPORTAŻE FOTOGRAFICZNE


Agencje reklamowa SamArt oferuje usługi związane z fotografią reklamową i reportażową. Nasz zakres działań obejmuje wykonanie kompletnych sesji produktowych na potrzeby prezentacji internetowych, prasowych czy do wykorzystania w reklamie wielkoformatowej.


SPOSOBY REALIZACJI SESJI FOTOGRAFICZNE


W zależności od potrzeb sesji – docelowego przeznaczenia materiałów oraz oczekiwań klienta, elastycznie dopasowujemy sposób realizacji sesji fotograficznej. Do dyspozycji oddajemy kilka rodzajów sprzętu fotograficznego, mogącego realizować materiał w rozdzielczościach od 16mln px nawet do ponad 36mln px.

Quadrocopter - dron z kamerą, lądowanie drona w rękach.

FOTOGRAFIA Z LOTU PTAKA PRZY UŻYCIU DRONÓW


Uzupełnieniem naszej oferty jest realizacja sesji zdjęciowych i fotograficznych z nowej, ciekawszej perspektywy, jaką są zdjęcia i filmy lotnicze.

Usługi wykonujemy przy użyciu Bezzałogowych Statków Powietrznych zwanych potocznie Dronami.

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy 3 podstawowe zestawy do fotografii lotniczej:

  • Quadrocopter
  • Hexacopter
  • Octocopter

Realizujące materiał fotograficzny z drona – odpowiednio w rozdzielczościach od 12mln px. do ponad 24mln px.

Fotografia Lotnicza – zdjęcia z drona, to nowoczesna forma prezentacji, ukazująca nowe spojrzenie z nowej ciekawej perspektywy.

Zdjęcia z powietrza Hotelu Heron nad Jeziorem Rożnowskim

Loty dronem w strefie zakazanej - Tatrzański Park Narodowy.

OFERTA FOTOGRAFII LOTNICZEJ


Oferta fotografii lotniczej kierowana jest do klientów z wielu branż i grup produktowych, począwszy od właścicieli: hoteli – restauracji, deweloperów, przedsiębiorców z branż produkcyjnych, właścicieli sklepów, punktów usługowych, firm eventowych, działów promocji i reklamy miast i gmin i wielu innych grup niezwiązanych bezpośrednio z reklamą – promocją i sprzedażą bezpośrednią.

Materiał realizowany z lotu ptaka znajduje najczęściej zastosowanie w reklamie, poligrafii i prezentacjach multimedialnych. Coraz częściej dział nasz wspiera mniej popularne segmenty rynku: między innymi: budownictwo, geodezję, kartografię, rolnictwo itp.

W zakresie naszej oferty znajdują się między innymi:

  • fotografia reportażowa
  • fotografia dokumentacyjna
  • fotografia reklamowa
  • fotografia produktowa

Zapraszając do współpracy gwarantujemy zaangażowanie, profesjonalne podejście do zlecenia, wsparcie na każdym etapie realizacji, oraz elastycznie dopasowaną ofertę do oczekiwań i możliwości finansowych.

Zdjęcie samolotu akrobacyjnego grupy FireBirds
Zdjęcia produktowe - fotografia reklamowa - reportażowa - sytuacyjna.
Zdjęcia lotnicze - fotografowanie z drona