SamArt Wieliczka - informacja techniczna dot. koronavirusa

SamART Informacja – komunikat 30-03-2020

Szanowni Państwo
w związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją epidemiczną informujemy, że od dnia 1 kwietnia 2020 pracujemy  w trybie rotacyjnym.
W związku z powyższym odpowiedzi na zapytania mailowe, przygotowywanie ofert, uzgodnienia techniczne i inne –  mogą ulec wydłużeniu.

Wszystkie realizacje zamówionych produktów są wysyłane za pośrednictwem firm kurierskich.  Konieczne odbiory gabarytowe prosimy realizować wjazdem technicznym od ul.Korpala (mapka poniżej)

Wjazd do SamART od ul.Korpala

Zawieszamy realizację usług wyjazdowych

Ze względów bezpieczeństwa wszystkie usługi zewnętrzne, związane z pomiarami, wizjami lokalnymi, przyklejeniami witryn, montażami i innymi usługami poza siedzibą naszej firmy a wiążącymi się z koniecznością wyjazdu ekipy technicznej zawieszamy do 14 kwietnia 2020.  Termin ten może zostać przedłużony – zmieniony – dopasowany do aktualnej sytuacji. Prosimy o śledzenie kolejnych wpisów informacyjnych publikowanych na naszej stronie.

Bardzo uważne monitorujemy aktualne komunikaty dotyczące ogólnego rozwoju pandemii i w przypadku wystąpienia kolejnych istotnych zmian – będziemy o naszej reakcji informować. 

W odpowiedzi na ostatnie publikacje Rządowego Centrum Bezpieczeństwa (aktualizacja: 31-03-2020) prosimy o stosowanie preferowanego kontaktu telefonicznego lub mailowego z pominięciem kontaktu osobistego. 

Biuro Obsługi Klienta działa pod poniższymi numerami telefonów:
   – telefon  12 291 50 05
   – tel./fax: 12 278 55 05
   – tel.kom. 504 004479
   – formularz szybkiego kontaktu

Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy, mając nadzieję, że niebawem wszyscy powrócimy do standardowych form działania.

SamART – Wieliczka 30 marca 2020

Similar Posts