[lead position="text-center"]Zapraszamy do zakupu pakietu reklamowego "na start". Wychodząc na przeciw potrzebom klientów szukających najlepszego stosunku ceny do możliwości, zapraszamy do zapoznania się z kilkoma  pakietami reklamowymi stworzonymi dla naszych obecnych i przyszłych klientów.[/lead]
[tblock tag="h4" title="Czym jest ``pakiet reklamowy``?"]

Jest to kilka usług reklamowych lub produktów,które w zależności od aktualnych potrzeb można zakupić w dobrej cenie.

W skład pakietów wchodzą produkty z działu poligrafii, druku offsetowego, wielkoformatowego druku cyfrowego oraz usługi związane z produkcją oferowanego zestawu.

[tblock tag="h4" title=" Korzyści płynące z zakupu pakietu"]

Pierwszym aspektem na pewno jest cena, która poprzez połączenie kilku produktów z różnych kategorii reklamy, będzie z pewnością bardziej atrakcyjna, niż przy zamówieniu oddzielnym. Drugą bardzo ważną cechą, jest spójność przekazu reklamowego, o który zadba nasze studio projektowe i graficy wykonujący projekty zestawu Państwa reklam. Przekaz będzie spójny bez względu na to który produkt będzie prezentowany w danej chwili. Czy będzie to wizytówka, szyld firmowy, ulotka, baner reklamowy czy reklama na samochodzie – każdy z produktów będzie spójny ze sobą pod względem merytorycznych, koncepcyjnym, projektowym i graficznym.

[tblock tag="h4" title="Jakie produkty będą zawierać pakiety reklamowe?"]

W zależności od wersji pakietu, budżetu jakim dysponuje klient, dopasujemy odpowiedni pakiet do jego potrzeb. W podstawowym zakresie potrzeb reklamowych, oferujemy “Pakiet Starowy” obejmujący niezbędną ilość produktów, pozwalających na początkowe funkcjonowanie Firmy.

wizytówki firmowe reklamowe - cennik druku wizytówek katalogi
[tblock tag="h4" title="Podstawowy z oferty pakiet zawiera 4 produkty"]
[lead position="text-center"]

Cena zestawu "Pakiet na Start" - 199,00 zł + VAT (nie zawiera cen usług projektowych,tworzenia logotypów, zakupu zdjęć itd.)

[/lead]
[tblock tag="h4" title="Dla kogo kierujemy nasze pakiety reklamowe?"]

Oferowane zestawy reklamowe mogą zakupić nowo powstające firmy, które jeszcze nie posiadają swojego logotypu, zestawu kolorów firmowych, czy ogólnej koncepcji prezentacji Firmy. W tym przypadku cały przyszły design zostanie stworzony od podstaw i przekazany klientowi w formie zapisu elektronicznego. Usługa ta nie wchodzi w zestaw pakietu – można ją zamówić jako opcję. Dla bardziej wymagających klientów, stworzymy mini księgę znaku, z opisem kolorystycznym, rozbiciem barwowym w skalach: Pantone-a, CMYK, RGB.

Przygotujemy zestawy dozwolonych jak i zakazanych wersji zestawień logotypu. Wszyscy klienci którzy posiadają swoją “identyfikację wizualną”, również mogą zakupić zestawy pakietowe, z tą różnicą, że w ich przypadku będzie trzeba wpasować się z projektami graficznymi w istniejącą formę graficzną prezentowaną przez daną Firmę.

W następnej części oferty przedstawimy cały zestawy naszych Pakietów reklamowych.

[lead position="text-center"]Uwaga - oferowane zestawy nie zawierają cen przygotowania projektów, logotypów, zakupów niezbędnych zdjęć.[/lead]
[tblock tag="h5" title="Zobacz także inne artykuły:"][list_posts orderby="rand"]