wizytówki drukowane - cennik druku wizytówek

Zapraszamy do zakupu pakietu reklamowego „na start”. Wychodząc na przeciw potrzebom klientów szukających najlepszego stosunku ceny do możliwości, zapraszamy do zapoznania się z kilkoma  pakietami reklamowymi stworzonymi dla naszych obecnych i przyszłych klientów.

Czym jest „pakiet reklamowy„?

Jest to kilka usług reklamowych lub produktów,które w zależności od aktualnych potrzeb można zakupić w dobrej cenie.

W skład pakietów wchodzą produkty z działu poligrafii, druku offsetowegowielkoformatowego druku cyfrowego oraz usługi związane z produkcją oferowanego zestawu.

Korzyści płynące z zakupu pakietu

Pierwszym aspektem na pewno jest cena, która poprzez połączenie kilku produktów z różnych kategorii reklamy, będzie z pewnością bardziej atrakcyjna, niż przy zamówieniu oddzielnym. Drugą bardzo ważną cechą, jest spójność przekazu reklamowego, o który zadba nasze studio projektowe i graficy wykonujący projekty zestawu Państwa reklam. Przekaz będzie spójny bez względu na to który produkt będzie prezentowany w danej chwili. Czy będzie to wizytówka, szyld firmowy, ulotka, baner reklamowy czy reklama na samochodzie – każdy z produktów będzie spójny ze sobą pod względem merytorycznych, koncepcyjnym, projektowym i graficznym.

Jakie produkty będą zawierać pakiety reklamowe?

W zależności od wersji pakietu, budżetu jakim dysponuje klient, dopasujemy odpowiedni pakiet do jego potrzeb. W podstawowym zakresie potrzeb reklamowych, oferujemy “Pakiet Starowy” obejmujący niezbędną ilość produktów, pozwalających na początkowe funkcjonowanie Firmy.

wizytówki firmowe reklamowe - cennik druku wizytówek katalogi

Podstawowy z oferty pakiet zawiera 4 produkty

Cena zestawu „Pakiet na Start” – 199,00 zł + VAT (nie zawiera cen usług projektowych,tworzenia logotypów, zakupu zdjęć itd.)

Dla kogo kierujemy nasze pakiety reklamowe?

Oferowane zestawy reklamowe mogą zakupić nowo powstające firmy, które jeszcze nie posiadają swojego logotypu, zestawu kolorów firmowych, czy ogólnej koncepcji prezentacji Firmy. W tym przypadku cały przyszły design zostanie stworzony od podstaw i przekazany klientowi w formie zapisu elektronicznego. Usługa ta nie wchodzi w zestaw pakietu – można ją zamówić jako opcję. Dla bardziej wymagających klientów, stworzymy mini księgę znaku, z opisem kolorystycznym, rozbiciem barwowym w skalach: Pantone-a, CMYK, RGB.

Przygotujemy zestawy dozwolonych jak i zakazanych wersji zestawień logotypu. Wszyscy klienci którzy posiadają swoją “identyfikację wizualną”, również mogą zakupić zestawy pakietowe, z tą różnicą, że w ich przypadku będzie trzeba wpasować się z projektami graficznymi w istniejącą formę graficzną prezentowaną przez daną Firmę.

W następnej części oferty przedstawimy cały zestawy naszych Pakietów reklamowych.

Uwaga – oferowane zestawy nie zawierają cen przygotowania projektów, logotypów, zakupów niezbędnych zdjęć.

Similar Posts