Oklejona witryna Bonus Gdów

Oklejanie witryn i wystaw.

Oklejanie witryn, szyb i wystaw sklepowych.

Witryny wystawy pojazdy - oklejanie wyklejanie przyklejanie reklam

Oklejanie – wyklejanie foliami.

Przedstawiamy kolejną usługę reklamowa dedykowana dla klientów będących zainteresowanymi usługa oklejenia grafikami reklamowymi podkładów o różnych przeznaczeniach. Oferta kierowana jest głównie dla tych zlecających, którzy planują wykonanie reklamy zewnętrznej lub wewnętrznej. Nasz zakres usług umożliwia wykonanie tej usługi w różnych opcjach technologicznych i asortymentowych.

Grafiki reklamowe wyklejane na wystawach – witrynach – pojazdach.

Jest to pierwsza grupa produktów i usług, należąca do najbardziej popularnych i najczęściej zamawianych reklam zewnętrznych.  Oferta obejmuje kilka rodzajów tej popularnej formy reklamowej – związanej z oklejaniem grafikami pojazdów, samochodów czy witryn. Pierwszą i najtańszą formą oklejania jest aplikacja reklamowa wydrukowana – wykonana na foliach monomerycznych. Stosujemy ją głównie na podkłady płaskie – bez wyobleń, załamań i nierówności. Najczęściej tym rodzajem folii oklejamy sztywne zabudowy samochodów dostawczych, ciężarowych, naczep i przyczep wielkogabarytowych TIR, autobusów, busów i innych pojazdów charakteryzujących się płaską powierzchnią planowanej ekspozycji. Folie monomeryczne należą do grupy ekonomicznych nośników treści reklamowej.

Oklejenie szyb foliami One Way Vision i tradycyjnymi.

Wyklejanie – oklejanie foliami – usługi reklamowe w dobrych cenach.

To kolejna bardzo specyficzna część usług związana z oklejeniem – aplikacją grafik reklamowych na materiałach transparentnych. W tym przypadku mamy do wyboru kilka podstawowych technik realizacji zlecenia. W zależności od potrzeb i wymagań klienta możemy zaproponować usługi wyklejania oparte na bardzo popularnych technikach aplikacji.

Pierwszą techniką – najbardziej atrakcyjną cenowo, jest:

Oklejanie reklamowych grafik wektorowych,

opartych na ploterowym wycięciu – nacięciu eksponowanych treści reklamowych. Najczęściej wykonywanymi tą techniką reklam, to napisy promocyjne, logotypy, treści głównie informacyjne. Naturalnym tłem do tego typu reklam jest źródło zastanego tła tworzonego przez naturalny wygląd wnętrza sklepu, wystawy czy pojazdu. W tych przypadkach musimy pamiętać o odpowiednio dobranej kolorystyce, grubości i rodzaju czcionki, o ewentualnemu użyciu dodatkowych elementów wyróżniających treść: np. outline, napis perspektywiczny, cieniowania kontrastowego dla napisów itp.

Oklejanie foliami monomerycznymi i wylewanymi

Oklejanie foliami typu One Way Vision

Od lat jedna z bardziej popularnych technik ekspozycji grafik stosowanych na szybach samochodowych, witrynach sklepowych, oknach wystawowych czy innych dużych powierzchniach ekspozycyjnych. Wyklejanie tego rodzaju reklam odbywa się przy pomocy specjalnej ażurowej folii samoprzylepnej, która najczęściej jest zadrukowywana jednostronnie i aplikowana na wcześniej przygotowany podkład. Folie One Way Vision, charakteryzują się ażurową powierzchnia ekspozycji uzyskaną poprzez perforację o różnych wielkościach oczek. Rozróżniamy kilka typów folii podzielonych ze względu na światło przepuszczalność. Najbardziej popularna to 60/40 oraz 50/50. Parametr liczbowy określa ilość światła które jest filtrowane przez wyklejona na szybie grafikę. W przypadku gdy witryna sklepowa – szyba znajduje się od strony południowej i mocna penetracja światła słonecznego wprowadza dyskomfort dla klientów zalecamy użycie gęściejszej opcji perforacji folii. Folia nie tylko wzmocni przekaz reklamowy prezentowanej grafiki, ale również ochroni wnętrze pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem i penetracją promieniowania UV.

Folia szroniona czyli oklejamy witryny imitacją piaskowanego szkła.

Bardzo popularna grupa materiałowa używana do oklejania witryn, szyb, okien tworząc ekskluzywna imitacje efektu szyby piaskowanej. Niewątpliwą zaletą tego rodzaju aplikacji jest jej niska cena w stosunku do usługi piaskowania. Drugą niewątpliwą zaletą tej techniki ekspozycyjnej, jest możliwość rotacyjnej prezentacji treści, bez konieczności wymiany szyb. Ten rodzaj oklejenia stosujemy tam, gdzie chcemy stworzyć maskowanie wnętrza znajdującego się poza szybą. Do tego możemy zrobić połączenie funkcji maskowania z prezentacją treści informacyjno – reklamowej. Jednym z minusów tej grupy usługowej jest konieczność zachowania bardzo rygorystycznego odpylenia powierzchni podkładowej. Pomieszczenie w którym odbywa się oklejanie folią szronioną musi być przygotowane w sposób specjalny do aplikacji. Nie stosowanie się do reżimu wymagań technicznych ma niebagatelny wpływ na wygląd finalny oklejanych szyb. Dlatego też warto przez zleceniem tej usługi skontaktować się z wykonawcą w celu zrealizowania wizji lokalnej, która pozwoli na podjęcie decyzji o możliwości zastosowaniu tej formy reklamy.

Oklejanie szyb - Folie piaskowe - szronione - mrożone na szybach i wystawach

Wyklejanie billboardów czyli krótkookresowe zastosowanie prezentacji grafik.

Nasza oferta produktów i usług obejmuje również ten zakres usług reklamowych w rozbudowanej formie. Usługi reklamowe od projektu, poprzez druk i wyklejenie na powierzchni billboardu.
Billboardy ze względu na swoją funkcję, przeznaczone są do krótko okresowej ekspozycji, dlatego też druk grafik odbywa się na papierach specjalnych z filtrem podkładowym, najczęściej w kolorze niebieskim. Ma to na celu uniemożliwienie prześwitywania grafik spod spodu powierzchni wyklejanej. Wydrukowane bryty billboardu muszą być pocięte w odpowiedni sposób z zastosowaniem bezpiecznej zakładki do ścisłego pasowania wyklejanych elementów. Oklejanie billboardów to dość wymagająca usługa, przy której wykorzystywane są długie stabilne drabiny, podnośniki koszowe, lub rusztowania szybkiego montażu. Ze względu na fakt, użycia płynnego kleju opartego na bazie wodnej, oklejanie powinno się odbywać w temperaturach powyżej 0. Jednakże zastosowanie specjalnych uszlachetniaczy możliwe jest oklejanie grafik przy temperaturach minusowych. Billboardy są najbardziej ekonomiczną formą prezentacji treści reklamowych i prezentują najlepszy stosunek jakości do ceny w zastosowaniach krótkookresowych.

Wyklejenie witryny dla Firmy Gabor.

Wyklejanie tablic reklamowych – informacyjnych – szyldów firmowych.

Kolejną bardzo często świadczoną usługą przez naszą firmę, to oklejanie tablic reklamowo – informacyjnych, które są już zamontowane na konstrukcjach. Oczywiście tego typu oklejenia powinny odbywać się przed zamontowaniem na konstrukcji, ale często zdarza się, że klient musi zmienić ekspozycję tablicy, uaktualnić informację na niej zawartą, czy po prostu wymieć – odświeżyć grafikę. W takich przypadkach najczęściej prosimy o dostarczenie podkładów do naszej firmy, gdzie w dobrych i stabilnych warunkach zostanie wyklejona uprzednio przygotowana grafika. Niestety bardzo często, tablice są posadowione w różnych lokalizacjach kraju i demontaż, transport tychże tablic byłby nieuzasadniony z punktu widzenia ekonomii. W tych przypadkach stosujemy metodę oklejenia w miejscu ekspozycji danej tablicy. Posiadamy wykwalifikowaną ekipę pracowników, którzy są wstanie wykonać tego typu zlecenia w dowolnym punkcie Polski czy Europy. Niezbędne jest tylko kilka informacji technicznych: wielkość tablicy, wysokość od podstawy, zdjęcie lub opis terenu bezpośrednio wokół tablicy. Grafiki tego rodzaju drukujemy najczęściej w technologii druku UV, lub solwentu twardego (ze względu na trwałość ekspozycji reklamy). Stosujemy folie o zwiększonej gramaturze i oczywiście bezwzględnie musi być to folia z filtrem, uniemożliwiająca prześwitywanie grafik, które maja zostać zaklejone. Oferowane przez nas usługi zewnętrzne są objęte minimum 12 miesięczną gwarancją. W przypadkach zastosowania bardziej zaawansowanych materiałów podkładowych gwarancja jest przedłużana nawet na okres 24 miesięczny.

Oklejenie witryny dla przedszkola Pyaz i Ja

Oklejanie – wyklejanie – przyklejanie to usługi które lubimy.

Powyżej przedstawiliśmy kilka najbardziej popularnych usług związanych z oklejaniem – wyklejaniem grafik reklamowych i informacyjnych. W przypadku konkretnych zapytań, wątpliwości prosimy o kontakt z naszą firmą, gdzie udzielimy Państwu dodatkowych informacji. Informacji technicznych pozwalających na dobór odpowiedniej formy oklejenia, najlepiej dopasowanej do oczekiwaań i możliwości.

Zapraszamy do współpracy.

Zobacz również:

Reklamy na samochodach – oferta
Oklejanie samochodów małych – Cennik
Reklama zewnętrzna – popularne produkty 

Similar Posts