Docinanie plexi do dowolnego wymiaru

Plexi na wymiar

Pleksi docinane na dowolny wymiar i kształt. Oferujemy usługę docinania elementów reklamowych z plexi w technice laserowej obróbki termicznej. Wycinamy – docinamy – frezujemy i grawerujemy w plexi do wymiaru użytku 1300mm x 900mm. Obrabiamy pleksiglas w wersji wylewanej oraz extrudowanej do grubości 15mm. Tniemy dowolne kształty: litery, cyfry, znaki, loga i wszelkie nietypowe elementy reklamowe. Szeroka paleta barwna pozwala na zaprojektowanie efektownej grafiki reklamowej przestrzennej i wykonanie z jej elementów efektownej reklamy przestrzennej

Pleksi na wymiar - podstawowe kolory płyt

Plexi – dostępne grubości płyt do docinania

Plexi docinamy w dowolnych kształtach do grubości maksymalnej 15mm. Oferowane przez nas płyty – formatki mieszczą się w zakresie od 2mm poprzez użytki 3 / 5 / 7mm aż do górnej granicy 15mm.

Jak tniemy użytki plexi do zadanego wymiaru?

Obróbka plexi odbywa głównie się w technice cięcia laserowego. Nasz ploter dysponuje stołem o polu roboczym 1300mm x 900mm z możliwością obróbki dłuższych płyt poprzez użycie stołu przelotowego. Dociete użytki charakteryzują się dużą dokładnością i czystością linii cięcia.

Cięcie - wycinanie PMMA - szkło organiczne -plexi

Plexi na wymiar – dostępna kolorystyka

Plexi oferowane na dowolny wymiar w zakresie pola roboczego 1300mm x 900mm występuje w szerokiej palecie barwnej. Poniżej przedstawiamy podstawową kolorystykę dostępną w naszym magazynie. Kolory niestandardowe dostępne są w terminie 48 godzin. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanym gamountem kolorystycznym.

Kolorystyka ponadstandardowa płyt PLEXI
PMMA - PLEXI - PLEKSAto nazwa szkła akrylowego - oferujemy cięcie - docinanie frezowanie

Plexi – pleksi – plexa – szkło akrylowe – metaplex – szkło organiczne. To niektóre z nazw używanych zamiennie.

Informacje uzupełniające dot.oferowanego materiału. Plexi jest to tworzywo sztuczne w którego jako główny składnik wchodzi Poli Metakrylan metylu. Jest to bardzo popularny materiał używany w wielu branżach przemysłu. Charakteryzuje się między innymi dużą przezroczystością w zakresie światła widzialnego. Posiada dużą odporność na działanie promieniowania UV. Plexi jest również bardzo plastyczne pozwalające na relatywnie dość łatwą obróbkę. Z wielu zalet nalezy wymienić dużą wytrzymałość na rozciąganie i ściskanie. Więcej informacji dotyczących metaplexu można znaleźć TUTAJ