Pomoc marketingowa
dla Klientów SamArt

Z pomocy marketingowej mogą skorzystać Klienci, którzy widnieją w systemie jako aktywni Kontrahenci tj. w przeciągu ostatnich 24 miesięcy zamawiali towary lub usługi. Dlaczego tylko nasi Klienci? Doceniamy lojalność. To, że w gąszczu firm, w czasach prosperity byliście razem z nami i budżety marketingowe realizowaliśmy razem.

Warto przygotować się na to co będzie po spowolnieniu. Plan możemy przygotować już teraz.

BĄDŹ WIDOCZNY

Chcemy pomóc i możemy to zrobić

W reklamie hasło “sukces klienta naszym sukcesem” nigdy nie było tylko sloganem reklamowym. Jeśli rozwijasz swoją firmę to zwiększasz dochodowość. Dzięki czemu najczęściej my zwiększamy swoją. Korzystasz z naszych usług i towarów, bo wiesz, że dla swoich Klientów musisz być widoczny. Dzięki temu, że staraliśmy się być widoczni dla Was w internecie, dalej możemy funkcjonować i nie doświadczyliśmy całkowitego “odcięcia” zleceń, choć widzimy, że jest ich znacznie mniej.

Rozmawiamy, wspieramy się, ale też apelujemy

Zachowajmy zdolność krytycznego myślenia i zdrowy rozsądek. Nawet jeśli większość przekazu medialnego jest obliczona na szerzenie paniki, nie ma powodu aby jej ulegać na taką skalę. Nikt nie zatrzyma świata na 3/6 miesięcy. Tego nie da się zrobić.

Musimy więc jak najszybciej zaadaptować się do nowych warunków, nauczyć się funkcjonować w rzeczywistości, która się zmieniła, zachowując dystans fizyczny, jednocześnie wykorzystując wszystkie sposoby aby dalej móc się komunikować, działać i funkcjonować. Tak jak robią to lekarze, policjanci, strażacy, obsługa sklepów, producenci, kurierzy, dostawcy. Wszyscy Ci ludzie, dzięki którym zachowujemy pozory normalności. Co proponujemy?

WIDOCZNOŚĆ W SIECI

Audyt strony za złotówkę

Nie możemy świadczyć usługi za darmo, ale możemy za złotówkę + vat. Sprzedaż w internecie bije rekordy. Zmianie ulegną sposoby prowadzenia działalności i sprzedaży. To dobry czas, żeby zadbać o swoje strony internetowe pod kątem wyniku w Google. Minie dużo czasu zanim powrócimy do sposobów działań sprzed epidemii a o tym co będzie później warto pomyśleć już teraz. Mieć gotowy plan. Dać sobie szanse na zwiększenie bazy Klientów.

70% a w miesiącach letnich nawet 80% naszych Kontrahentów to kontakty z sieci. Usługa, której już od lat nie świadczymy lokalnie, sprawia że z teraz z nico mniejszym stresem możemy patrzeć w przyszłość. Choć nie bez niego. Nasza branża zawsze była papierkiem lakmusowym tego jak na rynku radzą sobie inne firmy. Chcemy dać Wam impuls do tego, żebyście uwierzyli, że możecie radzić sobie lepiej. Przetrwają najsilniejsi i chcemy, żeby to byli nasi Klienci.

Co w wchodzi w skład pakietu

Za złotówkę sprawdzimy czy witryna ma potencjał sprzedażowy i wykonamy jej audyt. Zbudujemy ogólny obraz kondycji firmowej strony. Zbadamy i wskażemy 6 największych konkurentów na podstawie wyników Googla na wybrane hasła. Podamy frazy generowane przez witrynę posiadające największy potencjał w wynikach wyszukiwania . I możecie liczyć na kilka dodatkowych rad pozwalających na rozpoczęcie samodzielnego pozycjonowania swojej witryny. Jeśli macie więcej czasu to doskonały moment aby zrobić te rzeczy, na które wcześniej nie mieliście czasu albo generowałby wysokie koszta. Pomożemy.

WIDOCZNOŚĆ W SIECI

Audyt 1,00 zł netto

Bez kruczków, bez dodatkowych warunków, bez tekstów pisanych maczkiem, bez wpisywania do programów lojalnościowych, bez innych dodatkowych warunków. To jest bezinteresowna pomoc z naszej strony dla stałych klientów, którzy być może teraz borykają się z problemami dnia codziennego ale patrzą optymistycznie w przyszłość.

Do realizacji zlecenia potrzebujemy:

  • zamówienia przesłanego drogą elektroniczną (mailem) z tytułem „Audyt za złotówkę”.
  • podania numeru firmowego NIP – celem weryfikacji w naszej bazie klientów
  • adres strony do zbadania
  • adres mailowy gdzie mamy wysłać raport (jeżeli jest inny niż ten z zamówieniem)
  • dane do FV na które wypiszemy FV na kwotę 1,00 zł + VAT

Ograniczenia w pakiecie

  • każdy klient samart w promocji może zbadać 1 stronę firmową
  • promocja obejmuje pierwszych 20 klientów
  • Jeżeli nie jesteś naszym Kontrahentem odezwij się. Jeśli nie zgłosi się wystarczająca ilość osób, pozostałą ilość pakietów przerzucamy na nowych Klientów spoza puli aktywnych kontrahentów.
  • czas trwania promocji pakietowej: 14 dni

Similar Posts