Poradniki

Drukarnia wielkoformatowa
Druk wielkoformatowy to w ostatniej dekadzie najbardziej dynamicznie rozwijająca się technika używana w produkcji reklam, wystawiennictwa i POS. Nieustające zmiany, nowe techniki, bardziej wydajne urządzenia powodują, że klienci zaczynają się powoli gubić w rodzajach, przeznaczeniu i zastosowaniu poszczególnych rodzajów. Zacznijmy, więc od usystematyzowania pewnych zagadnień produkcyjnych, nie zagłębiając się zbytnio w rozwiązania technologiczne.  Porównamy najbardziej […]
Czytaj więcej
Oklejona witryna Bonus Gdów
Czytaj więcej
Taśmy pakowe z nadrukiem logo
Taśmy pakowe z nadrukiem firmowym W poniższym tekście odpowiemy na kilka pytań związanych z taśmami pakowymi z nadrukiem firmowym. Na co zwrócić uwagę? Jaką opcję kleju wybrać? Dlaczego warto zdecydować się na taśmę z nadrukiem firmowym? Dlaczego taśma z nadrukiem? Taśma opatrzona nadrukiem firmowym jest „gadżetem” niezbędnym dla każdej firmy, która wysyła do swoich klientów opakowany […]
Czytaj więcej
Naklejki na samochód dla Justus
Reklama na samochodzie – wersja ekonomiczna Decydując się na wykonanie indywidualnej grafiki reklamowej na samochód, musimy podjąć ważna decyzję. W jakiej formie chcemy prezentować reklamowaną treść. Wybór techniki oklejenia auta ma kolosalny wpływ na cenę końcową usługi. Wpływ na cenę reklamy składa się z kilku czynników do których należą:
Czytaj więcej
Jak samodzielnie okleić reklamą samochód?
Reklama na własnym samochodzie jest najtańszą formą promocji. Jest idealną opcją na skuteczne reklamowanie, produktu, własnej firmy czy też oferowanych usługi. Mobilność, możliwość dotarcia do nowych grup odbiorców to główna zaleta grafik reklamowych na samochodach, pojazdach – autach.
Czytaj więcej
od czego zależy cena reklamy
Wiele razy spotkaliśmy się z pytaniami dotyczącymi wycen oraz rozbieżności z nimi związanych. W różnych firmach, podobne lub takie same usługi mogą być wyceniane inaczej. W tym artykule odpowiemy na pytanie skąd biorą się różnice w wycenie konkretnych usług i produktów za przykład podając reklamę i oklejenie samochodu.
Czytaj więcej
REKLAMA W KRAKOWIE – JAK  ZAMONTOWAĆ? W związku z dużą ilością pytań dotyczących montażu reklam w centrum Krakowa, postanowiliśmy trochę usystematyzować to zagadnienie i udzielić Państwu kilku wskazówek pozwalających (jak mamy nadzieję)
Czytaj więcej
W odpowiedzi na zapytania i wątpliwości klientów, przedstawiamy krótką charakterystykę dotyczącą zastosowania poszczególnych folii samoprzylepnych w zależności od rodzaju pojazdu i aplikowanej grafiki. 
Czytaj więcej
Podatkowi od nieruchomości podlegają budynki oraz budowle trwale związane z gruntem (podłożem). Tablice reklamowe wydają się spełniać definicję budowli. Jest nią obiekt budowlany w rozumieniu przepisów prawa budowlanego niebędący budynkiem lub obiektem małej architektury, a także urządzenie budowlane związane z obiektem, które zapewnia możliwość jego użytkowania zgodnie z przeznaczeniem.
Czytaj więcej
Często się zdarza, że klienci chcąc zaoszczędzić na konstrukcji, lub wiedząc, że jego baner nie będzie przez dłuższy czas demontowany, zleca montaż bezpośrednio do elewacji budynku.
Czytaj więcej