Światowe Dni Młodzieży – Kraków 2016 – zobacz jak pracujemy w tym okresie.

 

Jak pracujemy podczas Światowych Gni Młodzieży
Zobacz jak pracujemy czasie ŚDM 2016

 

W związku z rozpoczętymi Dniami Młodzieży nasz Agencja informuje, że jesteśmy na posterunku i pracujemy 🙂
Mogą pojawić się utrudnienia w dojazdach do naszej siedziby. Od piątku najprawdopodobniej nie da się już do nas dojechać,
w związku z tym faktem wszystkie odbiory prosimy realizować do czwartku,Z tego powodu też wydłużamy nasz dzień pracy do godziny 18.00.

Jak dojechać do naszej Agencji Reklamowej podczas ŚDM?

Drogi dojazdowe pozostają bez zmian – czyli główna obwodnica Wieliczki i  na skrzyżowaniu z drogą na Brzegi – skręt w prawo. W sytuacjach nieprzewidzianych prosimy jechac bezpośrednio przez Wieliczkę stosując się do informacji na poniższej mapce.

Mapka Orintacyjna Organizacji ruchu ŚDM 2016

 

w dniach 29.07.2016 od godziny 20:00 do 31.07.2016 do godziny 24:00

ulice i drogi: DK94, Bogucka, Reformacka, Kazimierza Brodzińskiego, Czarnochowska, Artura Grottgera, Jagiellońska, Niepołomska oraz Kasztanowa, Jaśminowa i Krzyszkowicka zostaną całkowicie wyłączone z ruchu.
Dopuszcza się wjazd i wyjazd z ww. ulic dla mieszkańców, dostawców do firm, pracowników firm jedynie na podstawie decyzji służb odpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa (Policja, Straż Pożarna, Żandarmeria wojskowa, Biuro Ochrony Rządu itp.) oraz na podstawie dokumentów potwierdzających celowość wjazdu (dokumenty z adresem zameldowania, zamieszkania w tym: rachunki, listy przewozowe, umowy najmu, faktury itp.).
Ruch pojazdów na tych ulicach, jak i pozostałych, może być bardzo utrudniony z powodu ruchu pieszych poruszających się całą szerokością jezdni.
Dopuszcza się ruch na odcinku drogi DK 94 dla pojazdów dopuszczonych przez policjantów pełniących służbę na skrzyżowaniach, jak również przejazdy poprzeczne (ruch pojazdów w ciągu dróg: Grottgera, Czarnochowska, Reformacka, Łąkowa, Bogucka, Ochota w Wieliczce).

Dojazd z Wieliczki do Krakowa w związku z ograniczeniami:

Z uwagi na zamknięcie odcinka DK 94 na odcinku obwodnicy Wieliczki (od skrzyżowania z ul. Powstania Styczniowego do skrzyżowania z ul. Ochota) dojazd do Krakowa od strony Tarnowa/Rzeszowa oraz z Wieliczki będzie wyznaczony przez Miasto Wieliczka ulicami: Powstania Styczniowego, DW 966, DW 964, Józefa Piłsudskiego, Gabriela Narutowicza, Krakowską, Kościuszki, Sadową dalej Krzemieniecką, Jerzego Kuryłowicza, Sawiczewskich, dalej Myślenicką.
A także: Jedynaka przez Grabówki, dalej ul. Drużbackiej, przez Golkowice, ul. Matematyków Krakowskich, Mirosława Krzyżańskiego i dalej Myślenicką.

 

Dane kontaktowe w przypadku wystąpienia problemów i potrzebą pilnego kontaktu.

W przypadku możliwości wystąpienia opónień w dojeżdzie do naszej siedziby, prosimy o kontakt telefoniczny na HOT Line 509 502 401 i poinformowanie
nas o tym fakcie.  Drukarnia i studio projektowe czynne jest również w piątek. Tak więc w sytuacjach nagłych i awaryjnych prosimy o kontakt bezpośrednio
z BOK: tel. + 48 12 291-50-05, 12 278-55-05, lub tel.kom. 509 502 401

Życzymy wszystkim spokojnego weekendu i do zobaczenia w Wieliczce.