Chorwacja Kraina Lawendy - spot reklamowy

Spot reklamowy – film, prezentacja dla More Charter

croatia_lawenda_collage

Filmowanie i fotografia z ziemi,wody i powietrza.

Prezentacja multimedialna dla More Charter

Spot reklamowy dla Chorwackiej Firmy More Charter.

Z przyjemnością prezentujemy jedną z ostatnich realizacji, jaką mieliśmy przyjemność wyprodukować dla jednego z naszych klientów z Chorwacji. Jest to krótka wersja spotu który ma być prezentowany podczas najbliższych marcowych Targów Turystycznych w Zagrzebiu. Film z krótką prezentacją oferty z głównym przesłaniem jakim jest zaproszenie do spędzenia niezapomnianych wakacji w Chorwacji.  Materiał użyty to głównie fotografie wraz z hasłami reklamowymi okraszone krótkimi ujęciami z powietrza. Wersja dłuższa ma odmienny stosunek mediów podstawowych. Zawiera więcej scen filmowych z kilkoma przebitkami zdjęciowymi.

Filmowanie z lotu Ptaka – ujęcia z drona

Przy realizacji materiału filmowego używaliśmy naszego zestawu do filmowania z powietrza – czyli drona z kamerą. Zdjęcia statyczne z ziemi i z jachtów były realizowane przy użyciu kamer na stabilizatorach żyroskopowych – tzw. Gimbale. Ujęcia  z powietrza przy użyciu Bezzałogowych Statków Powietrznych tzw. Drony.  BSP posiadają zamontowane kamery Full HD oraz UltraHD – 4K.
Materiał docelowy został zmontowany w Adobe Premiere CC oraz efekty dodatkowe – napisy, animacje złożone w Adobe After Effect.  Ścieżka – podkład muzyczny – licencjonowany do zastosowań komercyjnych.

Całość materiału została nagrana jesienią zeszłego roku.

Filmowanie i fotografowanie z lotu ptaka

Zapraszamy do Chorwacji – krainy słońca, lawendy, oliwy z oliwek, wina i żeglarstwa

YouTube video

Similar Posts