Naklejki magnetyczne-reklama na samochód

REKLAMA NA MAGNESACH

Producent naklejek na samochody - naklejki magnetyczne - naklejki samoprzylepne

Reklama na magnesach to bardzo popularna technika prezentacji rotacyjnych treści reklamowych, promocyjnych lub informacyjnych. Reklamy na magnesie stosowane są jako magnetyczne naklejki reklamowe najczęściej na pojazdach i jako uzupełnienie tablic informacyjno – reklamowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą reklam magnetycznych

MAGNETYCZNE NAKLEJKI REKLAMOWE

Coraz częściej stosowana forma indywidualnej grafiki reklamowej, personalizowanej z możliwościami bardzo zróżnicowanej ekspozycji. Naklejki magnetyczne charakteryzują się bardzo wszechstronnymi możliwościami prezentacji treści. Oferowany przez naszą Firmę zestaw promocyjny zawiera komplet 3 sztuk magnetycznych naklejek z dowolną grafiką, dopasowaną wymiarowo pod konkretny rodzaj pojazdu. Zestaw może zawierać treści tekstowe wraz z połączeniem reklamy zdjęciowej (bitmapa).

Reklama magnetyczna – reklama magnetyczna

to możliwość indywidualnej decyzji o potrzebie oznakowania pojazdu. Reklamy magnetyczne umożliwiają zachowanie dyskrecji w sytuacjach wymagających zaprezentowania się incognito. Naklejki magnesowe to coraz  częściej stosowana forma reklamy, gdzie wymagane jest delikatne – subtelne oznaczenie pojazdu w określonym czasie i formie.

Maksymalne wymiary naklejki w promocji: to długość 60cm i wysokość 40cm. Oczywiście wymiar będzie indywidualnie dopasowany do wielkości auta i planowanego miejsca ekspozycji.

INDYWIDUALNA REKLAMA NA SAMOCHODZIE
Z ROTACYJNĄ PREZENTACJĄ TREŚCI.

Magnetyczne naklejki reklamowe na samochód

W zależności od pomysłu i przygotowanego projekt, naklejki mogą pełnić rolę reklamy rotacyjnej, przez co stają się formą graficzną, będącą odwzorowaniem konkretnej oferty reklamowej, produktowej lub informacyjnej. Prezentowana oferta obejmuje podkład magnesowy wraz z zaaplikowana na niej grafiką wektorową lub drukowaną w jakości super fotograficznej.

PROMOCJA SAMART
MAGNETYCZNE NAKLEJKI NA SAMOCHÓD

REKLAMA NA  MAGNESACH – KOMPLET – 3szt.
MAKSYMALNY WYMIAR GRAFIKI: 60cm x 40cm

CENA ZA KOMPLET: 149,00 zł + VAT

Przykład zastosowania naklejek magnetycznych na samochodzie osobowym.

Uwaga! Oferta w promocji nie zawiera:

– przygotowania – wykonania profesjonalnego projektu graficznego
– zakupu fotografii – wykonania zdjęć produktowych
– laminacji ochronnej UV – stałej lub płynnej
Istnieje możliwość wykonania prostego wektorowego projektu graficznego w cenie
gotowej naklejki – w sprawie szczegółów prosimy o kontakt z BOK.

Uwaga techniczna dotycząca niektórych modeli pojazdów, których nadwozia wykonane są z blach aluminiowych lub kompozytów węglowych. Na tego rodzaju pojazdach ze względów oczywistych  naklejki magnetycazne nie będą mogły być zamontowane. Aby sprawdzić czy pojazd pełnia wymagania montażowe – należy delikatnie przyłożyć do karoserii jakikolwiek magnes – jest to najlepszy test  pod magnetyczne naklejki reklamowe.


WYKONUJEMY RÓWNIEŻ REKLAMY NA POJAZDACH METODĄ TRADYCYJNĄ
– POPRZEZ OKLEJANIE FOLIAMI MONOMERYCZNYMI –  POLIMEROWYMI – WYLEWANYMI.


Similar Posts