REKLAMA NA MAGNESACH

Producent reklam - naklejek na magnesach magnetycznych na pojazdy

Reklama na magnesach to bardzo popularna technika prezentacji rotacyjnych treści reklamowych, promocyjnych lub informacyjnych. Reklamy na magnesie stosowane są jako magnetyczne naklejki reklamowe najczęściej na pojazdach i jako uzupełnienie tablic informacyjno – reklamowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą reklam magnetycznych

MAGNETYCZNE NAKLEJKI REKLAMOWE

Coraz częściej stosowana forma indywidualnej grafiki reklamowej, personalizowanej z możliwościami bardzo zróżnicowanej ekspozycji. Naklejki magnetyczne charakteryzują się bardzo wszechstronnymi możliwościami prezentacji treści. Oferowany przez naszą Firmę zestaw promocyjny zawiera komplet 3 sztuk magnetycznych naklejek z dowolną grafiką, dopasowaną wymiarowo pod konkretny rodzaj pojazdu. Zestaw może zawierać treści tekstowe wraz z połączeniem reklamy zdjęciowej (bitmapa).

Reklama magnetyczna – reklama magnetyczna

to możliwość indywidualnej decyzji o potrzebie oznakowania pojazdu. Reklamy magnetyczne umożliwiają zachowanie dyskrecji w sytuacjach wymagających zaprezentowania się incognito. Naklejki magnesowe to coraz  częściej stosowana forma reklamy, gdzie wymagane jest delikatne – subtelne oznaczenie pojazdu w określonym czasie i formie.

Maksymalne wymiary naklejki w promocji: to długość 60cm i wysokość 40cm. Oczywiście wymiar będzie indywidualnie dopasowany do wielkości auta i planowanego miejsca ekspozycji.

INDYWIDUALNA REKLAMA NA SAMOCHODZIE
Z ROTACYJNĄ PREZENTACJĄ TREŚCI.

Magnetyczne naklejki reklamowe na samochód

W zależności od pomysłu i przygotowanego projekt, naklejki mogą pełnić rolę reklamy rotacyjnej, przez co stają się formą graficzną, będącą odwzorowaniem konkretnej oferty reklamowej, produktowej lub informacyjnej. Prezentowana oferta obejmuje podkład magnesowy wraz z zaaplikowana na niej grafiką wektorową lub drukowaną w jakości super fotograficznej.

PROMOCJA SAMART

MAGNETYCZNE NAKLEJKI NA SAMOCHÓD

REKLAMA NA  MAGNESACH – KOMPLET – 3szt.

MAKSYMALNY WYMIAR GRAFIKI: 60cm x 40cm

 

CENA ZA KOMPLET: 149,00 zł + VAT

Reklama na magnesach grubości: 0,6mm – bez laminacji ochronnej UV, wraz z docięciem do formatu, wraz z zaokrąglonymi rogami. Grafikę drukujemy z plików dostarczonych przez klienta.

Naklejki magnetyczne jako oznaczenie samochodu - pojazdu

Przykład zastosowania naklejek magnetycznych na samochodzie osobowym.

Uwaga! Oferta w promocji nie zawiera:

– przygotowania – wykonania profesjonalnego projektu graficznego
– zakupu fotografii – wykonania zdjęć produktowych
– laminacji ochronnej UV – stałej lub płynnej
Istnieje możliwość wykonania prostego wektorowego projektu graficznego w cenie
gotowej naklejki – w sprawie szczegółów prosimy o kontakt z BOK.

Uwaga na elementy aluminiowe - nie ma możliwości zamocowania naklejek magnetcznych

Uwaga techniczna dotycząca niektórych modeli pojazdów, których nadwozia wykonane są z blach aluminiowych lub kompozytów węglowych. Na tego rodzaju pojazdach ze względów oczywistych  naklejki magnetycazne nie będą mogły być zamontowane. Aby sprawdzić czy pojazd pełnia wymagania montażowe – należy delikatnie przyłożyć do karoserii jakikolwiek magnes – jest to najlepszy test  pod magnetyczne naklejki reklamowe.


WYKONUJEMY RÓWNIEŻ REKLAMY NA POJAZDACH METODĄ TRADYCYJNĄ

– POPRZEZ OKLEJANIE FOLIAMI MONOMERYCZNYMI –  POLIMEROWYMI – WYLEWANYMI.