Reklamowe naklejki magnetyczne – reklama na magnesach

Naklejki magnetyczne-reklama na samochód

NAKLEJKI REKLAMOWE NA MAGNESACH

 

NISKA CENA – WYSOKA JAKOŚĆ

Producent reklam magnetycznych na pojazdy

Informacja dla obecnych i przyszłych klientów Agencji Reklamowej SamArt.  Od dwudziestego lutego 2019 do końca marca 2019, wprowadzamy kolejny produkt reklamowy związany z grupą reklam na pojazdach. Tym razem jest to reklama magnetyczna na samochód.

MAGNETYCZNE NAKLEJKI REKLAMOWE

to bardzo popularna forma indywidualnej grafiki reklamowej, personalizowanej z możliwościami bardzo zróżnicowanej ekspozycji. Naklejki magnetyczne charakteryzują się bardzo wszechstronnymi możliwościami prezentacji treści. Oferowany przez naszą Firmę zestaw zawiera komplet 3 sztuk magnetycznych naklejek z dowolną grafiką, dopasowaną wymiarowo pod konkretny rodzaj pojazdu. Zestaw może zawierać treści tekstowe wraz z połączeniem reklamy zdjęciowej (bitmapa).
Reklama magnetyczna, to możliwość indywidualnej decyzji o potrzebie oznakowania pojazdu. Reklamy magnetyczne umożliwiają zachowanie dyskrecji w sytuacjach wymagających zaprezentowania się incognito. Naklejki magnesowe to coraz  częściej stosowana forma reklamy, gdzie wymagane jest delikatne – subtelne oznaczenie pojazdu w określonym czasie i formie.

Maksymalne wymiary naklejki to długość 60cm i wysokość 40cm. Oczywiście wymiar będzie indywidualnie dopasowany do wielkości auta i planowanego miejsca ekspozycji.

INDYWIDUALNA REKLAMA NA SAMOCHODZIE
Z ROTACYJNĄ PREZENTACJĄ TREŚCI.

Magnetyczne naklejki reklamowe na samochód

W zależności od pomysłu i przygotowanego projekt, naklejki mogą pełnić rolę reklamy rotacyjnej, przez co stają się formą graficzną, będącą odwzorowaniem konkretnej oferty reklamowej, produktowej lub informacyjnej. Prezentowana oferta obejmuje podkład magnesowy wraz z zaaplikowana na niej grafiką wektorową lub drukowaną w jakości super fotograficznej.

MAGNETYCZNE NAKLEJKI NA SAMOCHÓD

REKLAMA NA  MAGNESACH – KOMPLET – 3szt.

MAKSYMALNY WYMIAR GRAFIKI: 60cm x 40cm

 

CENA ZA KOMPLET: 149,00 zł + VAT

Reklama na magnesach grubości: 0,6mm – bez laminacji ochronnej UV, wraz z docięciem do formatu, wraz z zaokrąglonymi rogami. Grafikę drukujemy z plików dostarczonych przez klienta.

Naklejki magnetyczne jako oznaczenie samochodu - pojazdu

Przykład zastosowania naklejek magnetycznych na samochodzie osobowym.

Uwaga! Oferta w promocji nie zawiera:

– przygotowania – wykonania profesjonalnego projektu graficznego
– zakupu fotografii – wykonania zdjęć produktowych
– laminacji ochronnej UV – stałej lub płynnej
Istnieje możliwość wykonania prostego wektorowego projektu graficznego w cenie
gotowej naklejki – w sprawie szczegółów prosimy o kontakt z BOK.

Uwaga na elementy aluminiowe - nie ma możliwości zamocowania naklejek magnetcznych

Uwaga techniczna dotycząca niektórych modeli pojazdów, których nadwozia wykonane są z blach aluminiowych lub kompozytów węglowych. Na tego rodzaju pojazdach ze względów oczywistych  naklejki magnetycazne nie będą mogły być zamontowane. Aby sprawdzić czy pojazd pełnia wymagania montażowe – należy delikatnie przyłożyć do karoserii jakikolwiek magnes – jest to najlepszy test  pod magnetyczne naklejki reklamowe.

WYKONUJEMY RÓWNIEŻ REKLAMY NA POJAZDACH METODĄ TRADYCYJNĄ

– POPRZEZ OKLEJANIE FOLIAMI.

Reklamy na samochodach osobowych
Oklejanie samochodów dostawczych
Okklejanie samochodów ciężarowych

Reklamy na samochodach osobowych.

Reklamy na samochodach ciężarowych.

2 Comments

 • Milena12 października 2016 z 12:49

  Witam serdecznie,

  chciałabym zapytać o możliwość wykonania naklejek magnetycznych (4 kompletów).
  Od razu uprzedzam, że niestety nie mam doświadczenia w tego typu zamówieniach ani produktach zatem będę bardzo wdzięczna za Państwa wsparcie i wiedze w tym zakresie. Mianowicie chcielibyśmy przy okazji konferencji w której będziemy brać udział oznakować autokar MERCEDES TOURISMO (niestety nie wiem, który model), a dokładnie jego ścianę boczną (od stronę drzwi). Będą to 4 obrazki zwierzaków na płaszczyźnie 55×55 cm, najlepiej wykrojone z białego tła. Dodatkowo napis, na wysokość również 55 cm wysokości, ale rozmieszczony prawdopodobnie na długości 9 metrów (wyrazy mogą być podzielonymi elementami), mogą być na tle lub bez tła (czy da się tak ?!). Wydruk w kolorze. O ile dysponuje zwierzakami (te cztery odrębne rysuneczki zwierzaków) w krzywych więc nie będzie z tym problemu co napis „EDISON pierwszy operator EDI w Polsce.” tego projektu graficznego nie mamy. Czy w tych okolicznościach możemy dostarczyć czcionkę docelową, a Państwo po prostu zrobią z tego wydruk ?

  Proszę również o przybliżony czas realizacji takiego zlecenia.

  z góry dziękuje za odpowiedź,

  • SamArt Taem14 października 2016 z 11:41

   Dzień dobry.
   Na wstępie dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. W odpowiedzi na Pani zapytanie.
   Oczywiście jesteśmy wstanie sprostać tej realizacji.
   W sprawie detali, prosimy o kontakt bezpośrednio z naszym BOK tel.12 291 50 05, 12 278 55 05, lub drogą mailową: biuro(at)samart.pl

   pozdrawiamy SamArt Team

Leave a Comment

Wizytówki dla wymagającychRozmiary - wymiary - formatki papierów do druku