Koronavirus SARS-Cov-2 niestety pojawił się już w Małopolsce – nasza prośba do klientów.

W związku z coraz szerzej rozwijająca się Pandemią i ogłoszonym stanem zagrożenia epidemiologicznego związanym z COVID-19, zwracamy się do naszych obecnych i przyszłych klientów o zachowanie szczególnej ostrożności w kontaktach tak z nami ja również z innymi podmiotami. Nasza prośba nie jest objawem czy chęcią szerzenia paniki.  Jest podyktowana troską o nasze i Państwa zdrowie. Niestety każdy dzień przynosi coraz mniej optymistyczne informacje. Przykłady nieroztropnego i nieodpowiedzialnego postępowania mogą mieć wpływ na nasze wspólne wartości – co w ostatnim okresie obserwujemy np. we Włoszech.

Koronavirus w Małopolsce - prośba samart.pl

Szanowni Państwo prosimy aby stosować się do poniższych zaleceń.

W przypadku objawów typowo grypowych i związanych z nimi ewentualnymi niepokojącymi symptomami (kaszel, katar, stan gorączkowy, ogólne osłabienie), prosimy bezwzględnie o ograniczenie bezpośredniego kontaktu z naszą firmą i używanie sprawnie działających kanałów elektronicznych. W godzinach pracy: 08.00 – 16.00  jesteśmy online i staramy się maksymalnie szybko odpowiadać na Państwa zapytania.

Przez cały czas systematycznie odbieramy telefony – do dyspozycji Państwa są 3 niezależne linie tj. 2 numery stacjonarne i jeden komórkowy. Standardowe zamówienia złożone i zrealizowane wysyłamy 2 razy dziennie poprzez firmy kurierskie. W przypadku zamówień o większych gabarytach na terenie Wieliczki oraz wybranych lokalizacjach Krakowa – dowozimy produkty do ustalonych wcześniej lokalizacji zbiorczych skąd można je odebrać osobiście w uzgodnionych godzinach – ale z zachowaniem szczególnej ostrożności.

Covid -19 - prosimy o zachowanie ostrożności

Informacja uzupełniająca.

Po oficjalnych godzinach pracy (08.00 – 16.00) w przypadku konieczności kontaktu przedłużamy do 19.00 –  działania telefonu HOT LINE:  509 502 401
– gdzie udzielamy dodatkowych informacji związanych z aktualną sytuacją.

Na dzień dzisiejszy:

  • Wdrażamy w SamART dostępne i niezbędne procedury zapobiegawcze 
  • Pracujemy w pełnym 100% składzie
  • Cały zespół jest w dobrej kondycji i nie mamy w teamie żadnych niepokojących objawów.
  • Dostępne są wszystkie produkty z naszej oferty
  • Ograniczamy do minimum kontakty bezpośrednie z dostawcami i kontrahentami
  • Ograniczyliśmy realizację zleceń w obiektach wielkopowierzchniowych
  • Uruchomiliśmy rozszerzoną możliwość zdalnego odbioru zamówionych produktów dla klientów z rynku lokalnego
  • Wprowadziliśmy przedłużony czas pracy telefonicznej HOT LINE

W trosce o Państwa zdrowie i kondycję naszej firmy – prosimy o stosowanie się do naszego apelu. Mamy nadzieję, że niebawem wszystko wróci do normy i pozwoli nam wszystkim powrócić do standardowych form działania. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek zmian w aktualnej sytuacji będziemy Państwa na bieżąco informować.

Similar Posts