PRZEŚLIJ PLIKI DO SAMART

JAK PRZESYŁAĆ DUŻE PLIKI DO NASZEJ FIRMY?

Szanowni Państwo
w związku z coraz częstszymi próbami zablokowania naszych skrzynek mailowych wysyłkami ponadstandardowych gigabitowych plików wprowadziliśmy ograniczenia wielkości załączników dostarczanych za pomocą poczty. Małe pliki do 10Mb można dalej przesyłać droga mailową. W przypadku konieczności przesłania plików o większej „wadze” udostępniamy Państwu nasz wirtualny dysk w chmurze, praktycznie bez ograniczeń wielkości pojedynczego pliku. Aby otrzymać dostęp do powierzchni dyskowej prosimy o przesłanie mailowej informacji na adres: biuro@samart.pl

Prosimy o podanie adresu mailowego który będzie użyty do logowania (jeżeli jest inny niż adres z którego wysyłacie prośbę.)

PRZESYŁANIE  DUŻYCH PLIKÓW  ZA POMOCĄ  ZEWNĘTRZNYCH  NARZĘDZI TRANSFEROWYCH

W przypadku gdy nie macie Państwo możliwości skontaktowania się z naszą firmą lub sytuacja wymaga natychmiastowego przeprowadzenia transferu, możecie użyć ogólnie dostępnych i bezpłatnych narzędzi. Do najbardziej popularnych należy Wetransfer (link bezpośredni poniżej). Nie wymaga on rejestracji czy podawania jakichkolwiek danych innych niż adres mailowy wysyłającego i adresata przesyłki (pliku). Niestety narzędzie wetransfer ma jedno istotne ograniczenie: w wersji darmowej maksymalna wielkość plików w pojedynczym transferze nie może przekraczać 2Gb.

PRZEŚLIJ PLIK POPRZEZ WETRANSFER

Pliki o wielkości do 2Gb można przetransferować przy użyciu bezpłatnej aplikacji:  WETRANSFER.COM

Prace wymagające większych przestrzeni dyskowych jako jeden plik (paczka) powyżej 2GB
(maksymalna wielkość pliku do 20GB)

PRZEŚLIJ DUŻY PLIK POPRZEZ APLIKACJĘ MY AIR BRIDGE

Wysyłając pliki poprzez polecane narzędzia mamy pewność bezpieczeństwa realizowanego transferu poprzez szyfrowane i zabezpieczone łącza internetowe.


UWAGA !
PROSIMY W OPISIE  O PODAWANIE KONTAKTU TELEFONICZNEGO
ORAZ OPISYWANIE PLIKÓW W TRYBIE  TEKSTOWYM

Po umieszczeniu pracy na serwerze lub po zakończonym transferze ONLINE prosimy o  kontakt mailem
lub telefoniczny z naszą pracownią, tel. 12/291 50 05 lub 12/278 55 05
CELEM POTWIERDZENIA  POPRAWNOŚCI  PRZESŁANEGO  TRANSFERU DANYCH.

Wszystkie prace powinny być starannie opisane wraz  z podaniem rodzaju produktu – usługi, wymiarów rzeczywistych, skali w jakiej plik został przesłany i materiału podkładowego na którym ma być wykonany produkt – usługa.