TECZKI OFERTOWE

Teczki ofertowe od dekad tworzą uzupełnienie podstawowych narzędzi bezpośredniego marketingu w nowocześnie zarządzanych firmach. Teczka ofertowa bezsprzecznie pozwoli na na utrzymanie porządku na biurku, zapewni bezpieczeństwo przenoszonym dokumentom. Wreszcie zrobi niezaprzeczalnie wrażenie na odbiorcy któremu wręczysz ofertę. Aspekt reklamowy i promocyjny to oczywiście kolejny atut, który powinien skłonić Cię do zamówienia teczek dla swojej firmy. Nie możesz czekać dłużej – czas ucieka. Z pewnością jeszcze nie wszyscy klienci wiedzą jaką wagę przywiązujesz do dobrego wizerunku swojego biznesu 🙂


teczki reklamowe to teczki ofertowe z treścią reklamową

TECZKI OFERTOWE TO PODSTAWOWY PRODUKT MARKETINGU BEZPOŚREDNIEGO


Teczka ofertowa – zaprojektujemy i wydrukujemy ją dla Ciebie.

Firmowe teczki ofertowe są nieocenionym elementem wyposażenia każdego biura w nowoczesnej firmie. Teczki sprawdzają się wszędzie tam gdzie mamy do czynienie z przepływem dokumentów i bezpośredniego  kontaktu z klientem. To właśnie teczka ofertowa sprawia, że nasze dokumenty są postrzegane w sposób indywidualny wzmacniający budowę marki i prestiż firmy. Podczas spotkania  biznesowego, czy innych tego typu kontaktów nasze dokumenty będą zawsze identyfikowane z naszą firmą i jej produktami.

Firmowa teczka ofertowa to wizerunek i prestiż.

Dobrze zaprojektowana teczka ofertowa jako produkt poligrafii – potrafi zdziałać naprawdę wiele.  Nie zawsze doceniamy jej bezpośrednie działania marketingowe. Oferta naszej firmy obejmuje kompleksowe działania związane tak z zaprojektowaniem profesjonalnej teczki firmowej naszego klienta, jak również doradztwem w jej zindywidualizowaniu poprzez szereg uszlachetnień. Potrafimy sprawić aby zwykła teczka ofertowa stała się małym “dziełem sztuki”, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.

Teczki reklamowe - teczki ofertowe w agencji reklamowej SamART

Teczka ofertowa jako upominek – gadżet reklamowy.

Dobrze zaprojektowana i wykonana teczka, to nie tylko produkt biurowy. Po zastosowaniu elementów uszlachetniających może stanowić indywidualny upominek – gadżet reklamowy. Rozwinięcie funkcji biurowej w reprezentacyjną stanowi niewątpliwie zaletę tych wielofunkcyjnych produktów.

Ofertowa teczka firmowa – możliwości produkcji i uszlachetnienia.

Najczęściej teczki realizowane są w formie jednostronnego druku offsetowego. Materiałem podkładowym jest najczęściej karton kredowany w podwyższonych gramaturach – minimum 300gr/m2. Elementem łączącym wszystkie typu teczek są skrzydełka zapobiegające wypadnięciu dokumentów. Dodatkową funkcją skrzydełek może być nacięcie na włożenie wizytówki czy innej formy drukowanego biletu. Jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach i detalach wykończeniowych.

Teczka ofertowa – podstawowe pytania dotyczące jej przeznaczenia.

Już na etapie projektowania powinniśmy sobie zadać pytanie: do czego  będzie nam służyła nasza teczka. Oczywiście już w nazwie mamy główną odpowiedź, ale czy do końca precyzyjną?. Postarajmy się bardziej dokładnie doprecyzować nasze oczekiwania.
– czy nasza teczka będzie służyła do przechowywania – przenoszenia  3-5 kartek czy też planujemy więcej?
– nasza teczka ma mieć dodatkowe bigowane (dwie bigi vs jedna biga)
– jakie jest planowane przeznaczenie –  teczka ma mieć charakter masowy czy indywidualny – prestiżowy?
– czy będziemy chcieli użyć elementów podnoszących jej wartość estetyczną poprzez elementy uszlachetniające (foliowanie, lakierowanie, złocenia itp).


projekt logo, teczki, katalogu i strony internetowej dla firmy Legutko | realizacja samart.pl

Teczki ofertowe – są istotnym uzupełnieniem strategii  marketingowej.

Jak już wspomnieliśmy, teczka powinna nawiązywać do wizerunku firmy. Powinna nawiązywać w sposób subtelny, ale nie budzący wątpliwości spójny przekaz marketingowy. Dlatego też etap jej projektowania jest tak ważnym elementem. Nie da się dobrze zaprojektować tego produktu bez przeprowadzenia analizy już posiadanych przez klienta materiałów reklamowych. Powinniśmy bezwzględnie brać pod uwagę dotychczasowe elementy kreacji wizualnej posiadanej przez klienta. Teczka powinna nawiązywać do już wypracowanego  stylu prezentacji firmy, nie tylko poprzez umieszczenie loga ale także lub przede wszystkim poprzez kolorystykę, układ fontów i elementów graficznych. Dobrze zaprojektowana teczka będzie kontynuacją wizerunkową przedsiębiorstwa – pozwalającą na bezproblemową identyfikację.


Teczki ofertowe – ile kosztują i od czego zależy ich cena?

Cena teczek uzależniona jest od kilku podstawowych parametrów. Pierwszym to rodzaj teczki i wariant jej wykończenia:  standard – premium – lux.

 – Teczka Standard – to teczka jedno bigowa, na kredzie 350gr/m2 z uszlachetnieniem standardowym (lakier offsetowy)
 – Firmowa Teczka Premium – to teczka dwu bigowa drukowana na kredzie 350gr/m2 z foliowaniem (matowym lub błyszczącym)
–  Ofertowa Teczka LUX – to wersja dwu bigowa, drukowana na kredzie 350gr/m2 z foliowaniem i dodatkowym uszlachetnieniem (np. lakierowanie miejscowe).

Drugim elementem mającym wpływ na cenę końcową , to planowany nakład docelowy. Nakład minimalny np. 100 szt będzie z pewnością droższy od  jednorazowego zamówienia 300 / 500 / 1000 egzemplarzy. Mówimy oczywiście o cenie jednostkowej za sztukę.

teczki ofertowe dla wymagających - poznaj ofertę teczek

Przykładowy cennik teczek firmowych jedno bigowych w wersji A4 – standard.

Wielkość teczki:     337mm x 490mm
Format obsługiwanych dokumentów:    A4
Gramatura kartonu kredowanego: 350gr/m2
Ilość kolorów: 4+0
Uszlachetnienie: standardowe – lakier offsetowy

Teczka firmowa Standard - jednobigoweNakład zamówieniacena netto za cały nakład
Teczka ofertowa Standard - jednobigowe100 szt.390,00 zł
Teczka firmowa Standard - jednobigowa150 szt.450,00 zł
Teczka ofertowa Standard - jednobigowa200 szt.490,00 zł
Teczka firmowa Standard - jednobigowa250 szt.550,00 zł
Teczka ofertowa Standard - jednobigowa500 szt.650,00 zł
Teczka firmowa Standard - jednobigowa1000 szt.990,00 zł
Teczka ofertowa Standard - jednobigowa2500 szt.1990,00 zł
Teczka firmowa Standard - jednobigowa5000 szt.3500,00 zł

Może zainteresują Cię inne tematy z działu poligrafii i druku?