Usługi Streamingowe Live na żywo - transmisje online

STREAMING ONLINE – TRANSMISJE WIELOKAMEROWE

USŁUGI STREAMINGOWE KRAKÓW – MAŁOPOLSKA


NIE REZYGNUJ Z EVENTU – PRZENIEŚ GO DO  SIECI – ZAMÓW USŁUGĘ STREAMINGU

Usługi streamingowe to produkt video-marketingowy, który zagościł na stałe w naszej ofercie.. W związku z panującą ogólnoświatową epidemią coronavirusa musimy nauczyć się żyć w nowej – innej rzeczywistości. To właśnie ten element “pandemiczny” narzucił nam konieczność innego spojrzenia na reklamę, promocję i ogólny marketing. W obecnie panujących warunkach wiele firm i branż pozostało odłączonych od bezpośredniego kontaktu z odbiorcą – klientem – partnerem biznesowym. Live streaming – transmisje online do sieci bardzo dynamicznie wkraczają w ten trend umożliwiając nawiązanie relacji z potencjalnym klientem tą właśnie drogą. Zachęcamy do przemyślenia tej formy przekazu marketingowego w tegorocznych planach reklamowych swoich firm. Nie rezygnuj z eventu – przenieś go do sieci.

Live streaming dla Ciebie - Transmisje online do internetu

Usługi streamingowe – platformy dostępne w usługach transmisji online.

Na jakie platformy możemy wykonać usługę streaming? To jedno z najczęściej pojawiających się pytań podczas kontaktu z klientami. Tu z pewnością zaskoczenia nie będzie, gdyż najbardziej popularne serwisy social mediowe umożliwiają przeprowadzenie transmisji i publikowanie jej na stronie. Do tych podstawowych platform zaliczamy: Facebook | Youtube.  Dla bardziej wymagających klientów możemy uruchomić live na  Linkedin | Twitch | Twitter | Periscope. W przypadku konieczności transmisji online na inne platformy, prosimy o kontakt w celu sprawdzenia możliwości technicznych usługi streamingu

Usługi streamingowe a parametr szybkości internetu.

Stabilne łącze internetowe to podstawa każdej transmisji online. Od tego parametru zależy jakość naszego live;a i docelowa rozdzielczość emitowanego obrazu. Jakie zatem łącze powinniśmy posiadać aby transmisja miała szanse na wysoką jakość. Odpowiedź jest prosta im większy – szybszy upload tym lepiej. Bierzemy pod uwagę prędkość wysyłania, pobierania oraz opóźnienia (tzw. ping). Stosujemy zasadę przy bezpośrednim połączeniu prędkość wysyłania na poziomie 3-4Mbit stabilnego łącza na jedno źródło (platformę). Jeżeli planujemy streaming na 3 platformy to nasz upload nie powinien być niższy niż 15 ze wskazaniem na 20 Mbit/sec.

streaming usługa transmisji do social mediów

ILE KOSZTUJE I OD CZEGO ZALEŻY CENA USŁUGI STREAMINGOWEJ ?

Cena usługi streamingu  (LINK POWYŻEJ) zależy od wielu dodatkowych czynników które mają się złożyć na wykonanie realizacji. Najtańszą opcją będzie usługa np. jedno kamerowa transmitowana na jedną platformę bez konieczności doświetlania, udźwiękowienia, dodatkowych elementów technik prezentacyjnych. Jeżeli musimy skorzystać z oświetlenia dodatkowego, cena usługi ulegnie zmianie poprzez konieczność stworzenia infrastruktury oświetleniowej. Dodatkowo jeżeli rozwiniemy naszą realizację  o kilka kolejnych kamer, stworzymy zapotrzebowanie na wielokamerową usługę streamingu. W przypadku eventu dynamicznego – kamery będą musiały być obsługiwane przez operatorów. Jeżeli nasze  wymagania wzrosną o konieczność zastosowania rozbudowanej opcji audio – dojdzie nam konieczność obsługi realizacji przez akustyka. Powiększenie zakresu usługi np. o tłumacza symultanicznego wygeneruje konieczność użycia kabin dżwiękoszczelnych i kolejnych elementów infrastruktury. Podglądu – dodatkowych kanałów audio odsłuchowych i nadawczych. Dodatkowe platformy streamingu przy słabym łączu internetowym spowoduje konieczność budowy infrastruktury sieciowej. Dlatego  też aby móc miarodajnie – konkretnie wycenić usługę streamingu online – te parametry muszą być dokładnie określone przez zamawiającego.

Zamów interaktywny brief przedprodukcyjny streamingu online


Jakie eventy możemy zrealizować w usłudze streamingowej?

 • Najczęściej wykonujemy:
 • STREAMING z konferencji firmowych
 • Usługa streamingu z briefingów
 • STREAMING z webinarów
 • Stream z paneli dyskusyjnych
 • TRANSMISJE ONLINE z eventów firmowych
 • TRANSMISJE INTERNETOWE z koncertów muzycznych
 • STREAMING z wydarzeń sportowych
 • Streaming uroczystości lokalnych
 • Transmisje z wydarzeń religijnych
 • Stremowanie szkoleń firmowych

Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą związaną z usługami transmisji streamingu online, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta w celu określenia swoich wymagań. Prześlemy Państwu odpowiedni brief przedprodukcyjny, celem poznania oczekiwań i potrzeb realizacyjnych. Postaramy się w jak najkrótszym czasie przygotować ofertę w oparciu o przesłane informacje.  Zapraszamy do współpracy.

Live Streaming Realizacje na żywo z koncertów
Streamuj swój event do sieci - nie odwołuj - usługi streamingu

Usługi streamingowe – zobacz przykładową realizację

Usługi streamingowe Kraków – Wieliczka – Małopolska


Similar Posts