WIDEO FILMOWANIE – PRODUKCJA FILMÓW
Kraków Wieliczka Małopolska


Video Filmowanie – nowoczesna forma przekazu, promocji i reklamy

Filmowanie eventów – reportaże – spoty reklamowe – kompleksowa oferta SamART.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i wymogom rynku, stworzyliśmy nowy dział reklamy multimedialnej. Oprócz usług fotografii reklamowej, wprowadziliśmy do oferty usługi związane z filmowaniem i produkcją filmów i spotów reklamowych, realizacjami reportaży, prezentacji multimedialnych, konferencji.

Rozwinięcie zakresu działania naszej firmy podyktowane było rosnącymi wymaganiami naszych klientów, którzy chcieli mieć zapewnioną pełną obsługę reklamową przy zastosowaniu umiarkowanych kosztów realizacji. Wychodząc tym potrzebom naprzeciw, stworzyliśmy nowy produkt usługowy związany z filmowaniem i fotografią przy użyciu nowoczesnych technik realizacyjnych.


Reklamy video - filmy reklamowe na youtube
Realizacja ujęć filmowych - robimy filmy na youtube

Wideo Filmowanie z lotu ptaka – popularna forma wzbogacania przekazu

Filmowanie z drona – ujęcia lotnicze na każdą kieszeń

Kolejną techniką filmową, która jest coraz bardziej dostępna i coraz częściej wykorzystywana przy realizacjach materiału, to właśnie filmowanie przy użyciu Bezzałogowych Statków Powietrznych.

Drony do filmowania w ostatnich czasach robią furorę i są absolutnym hitem, umożliwiającym wzbogacanie scen filmu, o ujęcia typowo lotnicze. Do niedawna na ten rodzaj realizacji, mogły sobie pozwolić ekipy z dużym budżetem produkcyjnym. Kamera umieszczona na dronie, daje nam niepomiernie większe możliwości na pozyskanie filmowanych scen z innej – ciekawszej perspektywy. Wynik docelowy i jakość ujęć uzależniony jest tylko i wyłącznie od możliwości technicznych operatora drona i jego ścisłej współpracy z operatorem kamery. Materiał filmowy z powietrza możemy realizować w rozdzielczościach 4K / 25fsp, przy użyciu Quadrocopterów, Hexacopterów, Octocopterów. Standardowa jakość zapisu to Full HD z prędkością 50fsp.

Filmowanie z drona a aspekt prawny. Zadbaj aby Twoja sesja filmowa z lotu ptaka była wykonana w sposób legalny

Filmowanie dronem – pamiętaj o ograniczeniach prawnych

Należy pamiętać, że w świetle obowiązujących przepisów, filmowanie przy użyciu dronów musi spełniać szereg uwarunkowań prawnych. Odpowiednie przepisy Urzędu Lotnictwa Cywilnego, Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej jak i Ustawodawcy, regulują prawne aspekty wykonywania operacji powietrznych przy użyciu Bezzałogowych Statków Powietrznych (Dronów). Aby dana realizacja materiału z „Lotu Ptaka” była legalna (zgodna z prawem) musi bezwzględnie być wykonana zgodnie z prawem, przez licencjonowanego operatora.
Należy pamiętać, że Dron nie jest zabawką i w świetle obowiązujących przepisów podlega takim samym normom prawnym jak załogowe statki powietrzne.

Posiadamy niezbędne uprawnienia tj. Świadectwo Operatora Bezzałogowych Statków Powietrznych, oraz Komercyjne Ubezpieczenie Lotnicze, pozwalające nam na legalne świadczenia usług związanych z komercyjnym użytkowaniem Dronów.

Do kogo kierujemy nasza ofertę?

Nasza oferta kierowana jest do szerokiej grupy klientów, którzy szukają produktu reklamy multimedialnej w dobrej jakości połączonych z niewygórowaną ceną.
Ofertę filmowania i fotografii kierujemy do Agencji i firm reklamowych,  działów promocji i reklamy Urzędów Miast i Gmin, właścicieli hoteli i restauracji,właścicieli obiektów agroturystycznych, deweloperów, organizatorów eventów,  rolników, sadowników, służb mundurowych, i wszystkich innych Firm chcących zaprezentować się z innej – ciekawszej perspektywy.

Zakres naszej oferty obejmuje realizację – produkcję:

  • spotów reklamowych
  • filmów instruktażowych
  • filmów okolicznościowych
  • reportaży filmowych
  • reportaży fotograficznych
  • przekazu HD na żywo (streaming video)
  • filmów promocyjnych
  • prezentacji multimedialnych

I wielu innych produkcji w których wymagana jest rejestracji materiału video z różnych perspektyw kamer i przy użyciu różnych technik realizacyjnych.

Zapraszając do współpracy zapewniamy kompleksową usługę od realizacji ujęć, poprzez projekt grafik i napisów prezentowanych w filmie aż po dobór odpowiedniej muzyki do Państwa produkcji.